Milli yıldızlar boşta kaldı

Sabri Sarıoğlu, Volkan Şen, Sercan Yıldırım, Semih Şentürk ve Eray İşcan, 2018-19 sezonunda yer alamayacak isimlerden bazıları oldu.

Milli yıldızlar boşta kaldı

Türkiye'de transfer dönem dün gece saat 23:59'da sonra erdi ve ligimizin önemli isimleri için bir dönem şimdilik kapanmış göünüyor.

Galatasaray formasıyla 14 sezon top koşturup 15 kupa kazanan Sabri Sarıoğlu, Fenerbahçe formasıyla ''nöbetçi golcü'' yakıştırması yapılan golcü futbolcu Semih Şentürk, Bursaspor'un şampiyonluğunda önemli rol oynayan ve İstanbul takımlarına büyük umutlarla gelen Volkan Şen, son olarak Bursaspor'da oynayan Sercan Yıldırım ve Galatasaray'dan ayrılan Erey İşcan 2018-19 sezonunda yer alamayacak isimlerden bazıları oldu.


Sabri Sarıoğlu son olarak Göztepe'de, Volkan Şen Konyaspor'da, Sercan Yıldırım Bursaspor'da ve Semih Şentürk Eskişehirspor'da ve Eray İşcan Galatasaray'da forma giydiler.

Volkan Şen ayrıca transferin son günlerine doğru yaptığı transferlerle gündeme damgasını vuran Spor Toto 1. Lig ekibi Adana Demirspor'a transfer olmaya çok yakındı...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER