Galatasaray 2 Kap birden açıklıyor. Sarı kırmızılı kulüpten gelen bilgilere göre anlaşma sağlanan iki isim için KAP açıklaması geliyor. Galatasaray 2 yıldızı renklerine bağlayarak bugün ve cuma İstanbul'da olacakları öğrenildi.

Galatasaray transferde şov yapıyor. Sarı kırmızılı ekip transfer çalışmalarını son sürat tamamlıyor. Kulüp yetkililerinden alınan bilgilere göre 2 transfer bugün KAP açıklaması gelecek. Yıldız isimler bugün ve cuma günü İstanbul'a gelerek sağlık kontrollerinden geçecek ve kampa katılacak!

Galatasaray transferleri kampa yetişti!

Transfer döneminin en hareketli kulübü olan Galatasaray, bambaşka bir seviyeye çıkıyor. Gelmez denilen transferleri teker teker yapan Galatasaray, dünyaca ünlü yıldızlarla şampiyonlar ligi kadrosu kuruyor. Galatasaray resmi transfer açıklamalarını bugün yapacak. Sarı kırmızılı ekipte KAP açıklamaları ardından yıldız isimler bugün ve cuma günü İstanbul'a gelerek sözleşmeyi imzalayarak kampa gidecek!

Son dakika Angelino bugün İstanbul'da

Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı! Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı!

angel-1

Transferin en hızlı kulübü olan Galatasaray resmi açıklama yaparak Angelino renklerine bağlıyor. Angelino gün içerisinde İstanbul'da olacak. Angelino uçağının iniş saati 15 olarak belirlendi. Yıldız isim 15'de havalimanına inecek. Sağlık kontrolleri sonrası kendisini sarı kırmızılı kulübe imza atarak Galatasaray'ın kampına yetişecek.

1 yıl kiralık, zorunlu satın alma opsiyonu!

lepzg

Angelino için Galatasaray 1 yıllık kiralık sözleşme imzalayacak. Galatasaray zorunlu satın alma opsiyonuyla Angelino'yu renklerine bağlayadı. Angelino, bugün saat 15:00'te Atatürk Havalimanı'nda olacak. Galatasaray taraftarının da 15'te Atatürk Havalimanında olması bekleniyor.

Son dakika İcardi cuma günü İstanbul'da

icar-1

Galatasaray'da Angelino transferi sonrası KAP 2. transfer Mauro İcardi'yi açıklayacak. İcardi cuma günü İstanbul'da olacak. Sağlık kontrolleri sonrası kendisini sarı kırmızılı kulübe bonservisiyle katılacak İcardi için imza töreni ardından kampa katılacak.

İcardi Galatasaray'a imza atmasında büyük etkenin Şampiyonlar ligi olduğu öğrenildi. Yakın çevresine "Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmak için gidiyorum" açıklamaları taraftarı gelmeden heyacanlandırdı.