Transfer döneminde atılan Zaha çalımıyla dikkatleri üzerine çeken Galatasaray son dakika transferde yeniden atağa kalkıyor. Galatasasaray sürpriz transfer politikalarına bir yenisi daha ekliyor. Galatasaray yeni sezonda Okan Buruk isteği üzerine 2 ismi daha renklerine bağlıyor.

Transferde rota değişti!

Galatasaray transferde gelen bir teklifle rota değiştirdi. Galatasaray 2 sürpriz transfer yaparak yeniden var olma savaşı verecek. İşte Galatasaray'da yenilenen transfer sürprizleri!

Zaha ve İcardi takıma katılıyor!

Galatasaray transfer ettiği Zaha ve İcardi'ye kavuşuyor. Zaha, bugün İstanbul'da olarak takıma katılacak. Zaha'nın gelmesiyle birlikte hücumda rahatlayacak Galatasaray bir diğer bombası ise İcardi. İcardi'de 28 temmuz gecesi 23:55'de İstanbul'da olacak ve takıma katılacak. Galatasaray'da Erden Timur ise an itibariyle sponsorluk anlaşmaları için İstanbul'da ve transfer müjdesi vermesi bekleniyor.

Zaniola gidiyor Rashica geliyor!

ras1

Galatasaray son dakika Zaniola'ya gelen 35 milyon Euro civarında teklife evet dedi. Zaniola ile yolları ayıracak Galatasaray, gçen sezon şampiyonluğu mimarlarından olan Rashica renklerine bağlayacak. Artık Rashica Galatasaray oyuncusu olacak ve yüksek bonservisle Zaniola gibi satılmayı bekleyecek ileriki yıllarda. Rashica'nın hafta sonu açıklanarak kendisini 3 yıllığına Galatasaraylı yapacak sözleşmeye imza atacak!

Son dakika Fred'de sona gelindi!

fred-1

Kesin olarak Manchester United'ten ayrılacak olan Fred'te artık sona gelindi. Fred, Galatasarayla yapılcan dün geceki transfer görüşmesinde Erden Timur'a olumlu yanıtı verdi. Fred'le anlaşan Galatasaray Manchester United'i ödeme konusunda ikna etmeye çalışıyor. Özellikle Galatasaray Fred için 1 yıl kiralık ve sonrasında zorunlu satın alma opsiyonu ve sonraki satıştan yüzde 25 için kulübü Manchester United'i ikna etmeye çalışıyor.

Galatasaray Zaniola'nın satışından cebine koyacağı 35 milyon Euro ile hem Fred hem Rasciha'yı alarak Zaniola'dan büyük bir transfer karı etmeyi planlıyor.