Transfer döneminin en hareketli takımları arasında yer alan Galatasaray son dakika gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray yıldız oyuncusunu o kulübe satıp yerine o ismi alıyor. İşte son dakika gelişmesi Galatasaray yıldız ismi satıp, yerine onu getiriyor.

Galatasaray transfer hamlesi geldi!

gs2-2

Galatasaray gece yarısı transferde sürprizlerle var. Son dakika olarak gelen bilgiler transferi oldukça resmileştiriyor. Galatasaray yıldız oyuncusunu Juventus'a satıp yerine o ismi alıyor. İşte son dakika Galatasaray transfer değişikliği.

Galatasaray Juventus ile masada!

Galatasaray Juventus ile masaya oturdu. Galatasaray yıldz oyuncusunu satıp yerine o orta sahayı renklerine bağlıyor.

Zaniolo artık iyice Juventuslu oluyor!

Juventus, Zaniolo için teklif arttı. Galatasaray'ın son dakika transfer görüşmesinde 23 milyon Euro teklif eden Juventus kulübü, Zaniolo için Galatasaray 40 milyon Euro bonservis istiyor. Zaniolo Galatasaray'da çok mutlu olduğunu ifade etse de yine de Galatasaray yüksek bir bonservisle oyuncuyu satıp Rashica almak istiyor.

Juventus forvet oyuncusunun satmaya artık çok yakın. Ondan gelecek bonservis bedeliyle Zaniolo transferinde eli biraz daha kuvvetlenecek ve transfer bitecek.

Galatasaray sürpriz teklif! Rabiot geliyor!

Galatasaray Juventus'un 23 milyon euro bonservis ıslararlarında sohbet Rabiot'a geldi. Adrien Robiot'u resmen isteyen Galatasaray, Juventus'a bir teklifte bulundu. 23 milyon Euro ve Rabiot transferiyle Zaniolo'yu Juventus'a verebileceğini ileten kulübe teklif mantıklı geldi. Galatasaray Rabiot'u artık resmen istiyor.

Adrien Rabiot adım adım Galatasaray'a

Galatasaray ve Rabiot transferi resmen görüşmelere başladı. Rabiot transferi için kulübü ikna etmekte masada güçlü olan Galatasaray, oyuncu ile ilk görüşmesini bu gece gerçekleşecek. Türkiye gelmeye sıcak bakan Rabiot transferi kısa sürede bitebilir.