Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulunan başkan Dursun Özbek müjdeyi verdi.

Galatasaray'ın başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. 

Sarı Kırmızılı başkanın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

"Sayın Erden Timur, önümüzdeki hafta, son derece doyurucu bir şekilde scout ekibimizin yeni yapılanmasını çok detaylı bir şekilde anlatacak"

"40 sene sonra artık Galatasaray'ın gerek altyapısının; gerekse A takımının yeni tesislere taşınması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz"

"GS Leo Residence'ın %70'i lansman günü satılmıştı. %30'unu da önümüzdeki günlerde satışa çıkaracağız. ''

FIFA'dan Muslera'ya ceza! Lig'de oynayabilecek mi? FIFA'dan Muslera'ya ceza! Lig'de oynayabilecek mi?

''Mecidiyeköy projesi bizim motor projemiz. Galatasaray'ın önümüzdeki 30 yıllık geleceğini hazırlamak için gereken finansman desteği verecek en önemli proje. ''

"Florya projesi de aslanlar gibi yürüyor. Sadece prosedür çalışmaları çerçevesinde önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde Florya'nın tapusunu alacağız. Her şey hazır."

"Hayatımın hiçbir döneminde kendimi bu kadar güçlü hissetmedim" ifadelerini kullanan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek; "Bu desteğin büyüklüğü için tüm Galatasaray camiasına teşekkür ediyorum. Galatasaray başkanlığı ağlama yeri değil, buraya geldiyseniz bunun altından kalkmanız ve kulübü layık olduğu şekilde yönetmeniz lazım. Ne yaparlarsa yapsınlar doğruları söyleyeceğiz" .