Galatasaray taraftarına bayram hediyesi veriyor. Transfer döneminin en hareketli kulüplerinden olan sarı kırmızılı ekip 2 uçak birden indiriyor. Galatasaray'ın resmi olarak ilk iki transferi belli oldu. İşte Galatasaray'a imza atacak o transferler.

Galatasaray'dan taraftarına bayram hediyesi. Resmi transfer döneminin başladığı Süper Lig'de yıldızlar savaşı başlıyor. Süper Lig'e yıldızlar inecek. İlk Trabzonspor'un indirdiği yıldızlar sonrası Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ta yıldız transferlerini beraberinde getirdi. İşte Süper Lig'de son şampiyon olan Galatasaray transferde ilk indireceği yıldız isimler!

Galatasaray 2 yıldızla anlaştı!

Transferde taraftarın 7'den 70'e herkes İcardi bekliyor. Ancak İcardi transferiyle ilgili en resmi açıklamayı Erden Timur yaptı. Erden Timur İcardi'yi biraz daha serbest bıraktık. İcardi transferi için artık Temmuz sonuna kadar beklemeliyiz açıklaması sonrası İcardi ile ilgili transferde beklemekten başka çaresi kalmayan Galatasaray transferde boş durmuyor. Galatasaray 2 dünyaca ünlü yıldızı Türkiye indirecek. Galatasaray bayramda büyük bir sürpriz yapacak.

Seferovic hatası yapmayacağız!

Galalatasaray İcardi'yi Temmuz sonuna kadar beklemeyi alırken büyük bir açıklama daha yönetimden geldi. Geçtiğimiz sezonki Seferovic transferi gibi olmamak için İcardi haricinde de bir forvet alacağız açıklaması yaptı. İşte Galatasaray'ın bu açıklamaları sonrası taraftarın beklediği transferler gerçek oluyor. En az 2 forvet oyuncusu alacak Galatasaray orta saha ve sol bek transferi bitirdi ve imzaya getirdi.

Leandro Paredes Galatasaray'da

parades-1

Son dakika Galatasaray PSG'den bir yıldız daha aldı. Bonservisi Paris Saint Germain kulübünde olan Leandro Parades Galatasaray'a imza attı. Tutto Mercato son dakika olarak duyurduğu transferde Galatasaray Paris Saint Germain kulübüne 6 milyon Euro bonservis ücreti ödeyecek.

4 yıllık sözleşme imzalancak Leandro Paredes için Galatasaray sezonda 2.5 milyon Euro ödeyeceği öğrenildi. 2027 yılına kadar Galatasarayla sözleşme yapılacak oyuncu tekrar satılması durumunda PsG bir miktar daha ücret ödeneceği öğrenildi.

Paredes transferinde Mauro İcardi'nin de devreye girdiği, kulübe onu alın beraber iyi oynarız dediği de haberde yer verildi.

Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler... Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler...

Son dakika ilk inecek uçak Angelino!

Galatasaray kulübü resmi olarak ilk imzayı attıracağı isim ise Angelino oldu. Angelino uçağı bayramda Türkiye ineceği öğrenildi. Transferde ince eleyip sık dokuyan Galatasaray yönetimi Angelino ile her konuda anlaştığı öğrenildi. 

Emre Kaplan'ın da son dakika olarak verdiği haberde "İlk inecek uçak angelino'nun uçağı olabilir" açıklaması heyacan yarattı.

Sözleşmenin ayrıntıları belli oldu!

Galatasaray kulübü Angelino için Leipzig'e 1.5 Milyon Euro ve 7.5 Milyon Euro zorunlu satın alma opsiyonuyla teklif sundu. Leipzig kulübü ise taksitsiz 12 Milyon Euro satarız açıklaması yaptı. Ancak Angelino'nun Galatasaray'a gelmek isteyişi ve yeni bir macera arayışı transferde 1.5 Milyon Euro ve zorunlu 7.5 Milyon Euro evet demesi beklendiği öğrenildi.