Galatasaray'ın bugün açıklayacağı KAP ertelendi. Sarı kırmızılı kulübünün merakla beklediği yeni transferi bugün İstanbul'da olması bekleniyordu. Ancak gece yarısı talihsiz bir olay yaşandı.

Galatasaray transferi onu bekliyor. Günlerdir süren transfer pazarlığı sonrası imza atması kesinleşen ve bugün resmi olarak duyurulacak transferde son dakika kötü haber geldi. Sarı kırmızılı kulüpte gece yarısı hareketli anlar yaşandı. Galatasaray taraftarını merakla beklediği transfer sağlık problemleri nedeniyle ertelendi!

Galatasaraylılar bugün transferi bekliyordu!

Son dakika Galatasaray taraftarının merakla beklediği transferde büyük şok. Ünlü yıldızın eşi gece yarısı hastaneye kaldırıldı. Sağlık problemleri nedeniyle bugün açıklanması beklenen transfer pazartesi gününe kaldı. İşte Galatasaray'ın dünyaca ünlü yıldızından gelen kötü haber!

Son dakika Wanda Nara hastaneye kaldırıldı!

nara

Galatasaray taraftarının merakla beklediği transfer olan Mauro İcardi transferinde hastalık şoku. Mauro İcardi'nin eşi sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Gözlem altında tutulan yıldız isim gece yarısı herkesi korkuttu. En çok da Mauro İcardi korktuğu hastalık ne merak ediliyor!

Wanda Nara taburcu oldu! Tedavisi İstanbul'da devam edecek

ist-1

Bu sabah hastaneden taburcu olan Wanda Nara için İcardi son kararını verdi. Mauro Icardi, tedavi için Wanda Nara’yı Türkiye’ye götürmek istediğini söyledi. Ancak son kararı 

Saatler süren büyük endişenin ardından, babası Andrés Nara'nın da onayladığı gibi, Wanda Nara bu öğleden sonra taburcu oldu. 

"Los Arcos kliniğinden geliyorum ve onu taburcu ettiklerini belirttiler. Gerçekten rutin tetkikler ve bazı kontrollerdi çünkü kendini kötü hissetti ve nasıl olduğunu öğrenmek istedi, artık hastanede değil” açıklamasıyla babası verdi. Wanda Nara tedavisi İstanbul'da devam edecek!

Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama

Galatasaray Mauro İcardi pazartesi açıklayacak!

nara1

Cuma günü açıklanması beklenen Mauro İcardi transferi için Galatasaray taraftarı pazartesi gününü bekleyecek. Transfer bugün açıklansa da Mauro İcardi uçağı pazartesi İstanbul'da olacak. Talihsiz sağlık problemleri nedeniyle Galatasaray Mauro İcardi'sine geç kavuşacak.

İcardi transferinin ayrıntıları belli oldu!

Mauro İcardi'ye Arabistan takımları Al Sahabab ve Al Hilal, 20 milyon Euro yıllık ödeme teklif etti. 3 yıllık sözleşmeyle 60 milyon Euro kazanacak İcardi için devreye Wanda Nara girdi. Wanda Nara sezonluk 45 milyon Euro vermezseniz Suudi Arabistan'da yaşamayız yanıtı verdi. Arabistan yolu kapanan Mauro İcardi'ye Galatasaray sezonluk 10 milyon Euro ikna etti ve transferi bitirdi.