Galatasaray'da taraftar Mauro İcardi'yi beklerken sürpriz transferler Galatasaray'da bitmiyor. Mucize olarak lanse edilen Angelino transferini bitiren Galatasaray, şimdi de yine sürpriz bir ismi renklerine katıyor. Galatasaray transfer döneminde yaptıklarıyla hem rakiplerine öncülük ediyor, hem Süper Lig kalitesini arşa çıkartıyor. Galatasaray'ın ilgilendiği isimler sonrası Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta dünya starlarının peşinden gidiyor.

Galatasaray'da sürpriz transferler!

sam-1

Mauro İcardi açıklaması an meselesi olan Galatasaray, Paredes ve Bakambu transferlerini de bitirmişti. Halil Dervişoğlu'nun Galatasaray'da oynama istediği İcardi, Bakambu ve Halil gibi çok güçlü forvet rotasyonuyla o mevkide artık transfer tamamlanacak gibi duruyor. Forvet ve sol bek transferlerini tamamlayan Galatasaray, rotayı orta alana çevirdi. Burada Paredes'i açıklamak üzereyken son anda Fenerbahçe'nin devreye girmesiyle bir anda sessizlik olsa da İcardi faktörüyle Galatasaray Paredes'i getirecek. Ancak Galatasaray'da transfer bununla da bitmiyor. Galatasaray bir yıldız transferi daha yapıyor.

Galatasaray'a sürpriz dünya yıldızı!

srz

Sarı kırmızılı ekip yine büyük bir sürprize imza atarak orta alana bomba bir isim transfer etme kararı aldı. Galatasaray dünyaca ünlü yıldız için artık masada ve oyuncu şu an için en çok Galatasaray'a imza atmak istiyor!

Fred Galatasaray'a doğru!

derf

Galatasaray'ın bu sezonki sürpriz transferi Fred olduğu öğrenildi. Manchester United forması giyen Fred, takımdan ayrılmak istiyor. Manchester United'de Fred'in gitmesine izin verecek gibi duruyor. Şu an için gelen tekliflerin hepsini reddeden Manchester United için Fred gitmeye kararlı çıkarsa Galatasaray'a gitmesi engellenmeyecek.

5 Milyon Euro yetmedi!

ada

Dünyaca ünlü orta saha Fred için 5 milyon euro ile United kapısını çalan Galatasaray, United'ten red teklifi aldı. Ancak Galatasaray'ın Fred transferinde şu an için en iyi teklifi yaptığı, Manchester United ile pazarlıkların süreceği öğrenildi.

Fred ve Galatasaray orta sahasında ilginç bilgilerde geliyor. Eğer Galatasaray alabilirse önceliği Fred olacak. Bir şampiyonlar ligi maçında Fred, kafa atarak kırmızı kart gördüğü isim Paredes. İkili arasında Galatasaray seçimini Fred'den yana kullanacak, gerekirse Eylül ayına kadar bekleyeceği olmazsa Paredes'i imzalatacağı öğrenildi. Fred'in isminin çıkmasıyla Galatasasaray taraftarı da Fred'i Eylül'e kadar bekleriz açıklaması yaptı.