Galatasaray transferde sürprizlere devam ediyor. Fred için Premier Lig'e gittiği düşünülen Erden Timur'un hangi yıldız oyuncu için gittiği ortaya çıktı. İşte Galataaray'ın yeni orta saha adayı.

Galatasaray transferde sürprizlere devam edecek gibi duruyor. Dün gece o bölgenin hemen hemen en iyileri arasında yer alan Kerem Demirbay'ı transfer eden Galatasaray transferde durmaya niyeti yok gibi.

Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı! Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı!

Galatasaray Premier Lig çıkartması!

Tarihin en yüksek bütçeli kulübü pozisyonunda olan Galatasaray, yıldız isimleri satsa borcunu ödeyecek seviyeye geldi. Zaniola, İcardi, Torreira, Zaha, Sacha Boey ve Victor Nellson gibi yıldız isimleri elinde tutan sarı kırmızılı ekip, transfer çalışmalarına devam ediyor.

Transferin ilk gününden beri İngiltere'ye sık sık giden Erden Timur, Zaha transfer etmişti. Ancak Zaha transferi sonrası da sık sık İngiltere yolunu tutan Erden Timur için Fred transferi öncelik deniliyordu. Ancak sabah saatleri itibariyle Erden Timur'un kim için İngiltere'de olduğu sızdı. Erden Timur Tottenham kulübüyle yaptığı görüşmelerde o isim için görüşme yapıyormuş. İşte Galatasaray'ın listeye son eklediği o isim.

Rodrigo Bentancur Galatasaray'a

Galatasaray merkez orta saha için yeni bir ismi radarına aldı. 26 yaşındaki Tottenham oyuncusu Uruguay milli takımın yıldızı Rodrigo Bentancur Galatasaray'ın yeni transfer hedefi. Şartları zorlayan Galatasaray kulübü Rodrigo Bentancur için tüm şartları sundu ve kulüpten gelecek teklifi bekliyor.

Galatasaray yönetimi hedef şaşırtmaya devam edecek!

Galatasaray yönetimi transferde hedef şaşırtma politikası uygulamaya devam edecek. Asıl hedefi açıklamayan Galatasaray yaptığı gizli görüşmeleri elde etmek oldukça zor. Neredeyse 2 aydır uğraşılan ve ilk defa bugün ortaya çıkan Bentancur haberi sporundibi.com özel haberi olarak türk spor camiasına duyuruldu.

Galatasaray yönetimi transferde etkin rol oynayan Galatasaraylı iş adamlarına dahil son 2 hafta transferleri dile getirmeyecek. Hedef şaşırtıp gerçek istedikleri isimlere kolayca ulaşabilecek sistemin üzerinden devam ediyorlar.