Her transfer dönemi olduğu gibi bu transfer döneminde de Fenerbahçe ve Galatasaray kıyasıya yarışıyor. Galatasaray, Fenerbahçe'nin anlaşmak üzere olduğu iki isim içinde resmi teklifini yaptı. Fenerbahçe taraftarının gelir gözüyle baktığı ve bugünlerde sözleşme imzalamak istediği 2 isme Galatasaray'dan teklif var!

Galatasaray ve Fenerbahçe kapışması bu sene de sürüyor!

Geçtiğimiz yıllarda Emre Akbaba, İrfan Can Kahveci, Abdülkadir Bayrakçı gibi transferlerde birbirine giren Fenerbahçe ve Galatasaray bu sezonda transferde birbirine giriyor. Hem Fenerbahçe hem Galatasaray tarafından transferde amansız bir savaş veriliyor. Bugün ise Fenerbahçe'nin imza noktasına getirdiği isimler için Galatasaray devreye girdi. İşte iki transferde son dakika gelişmeleri!

Szymanski Galatasaray masaya oturdu!

syz-1

Fenerbahçe'nin anlaşmak için gün saydığı Szymanski transferi için son dakika Galatasaray kancası. Galatasaray Szymanski için kulübüne 6.5 milyon Euro bonservis ve 1.4 milyon euro maaş teklif etti. Fenerbahçe ile anlaşmak üzere olan Szymanski için ise Fenerbahçe önde görünüyor.

Szymanski için Fenerbahçe neredeyse 3 katı bonservis olan 11 + 4 milyon Euro bulan toplam 15 milyon euro ve oyuncuya 2.5 milyon Euro maaş teklif etti. Fenerbahçe Szymanski transferinde önde. Oyuncuya Fenerbahçe Galatasaray'ın 3 katı teklif ederek transferi bitirmek üzere olduğunu ifade edelim.

Szymanski transferinde Fenerbahçe verdiği yüksek bonservis ve yüksek ücretle önde olsa da Galatasaray, Fenerbahçe'nin anlaştığı bir isme daha kanca taktı.

Perisic için Galatasaray resmen masada!

peris-1

Davinson Sanchez transferini bitirmek için Tottenham ile masada olan Galatasaray, pazarlıkların ortasında transfer paketinie Perisic'i ekledi. Okan Buruk'un Hırvat yıldızı takımda görmeyi çok isterim açıklaması sonrası Galatasaray, Fenerbahçe'nin de çok istediği Perisic'i bitirmede bir adım önde.

Özellikle Şampiyonlar Ligine katılma ihtimaline karşı Perisic Galatasaray'ı bir adım önde görüyor ve yeni sezonda Galatasaray forması giymeye yakın.

Transferde Perisic için Galatasaray özel bir bilgiye göre bir adım önde olduğu sporundibi ekibine geldi.