Son dakika Galatasaray'dan transfer hareketi. Fred ve Rashica'da Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan çalım yiyen Galatasaray, hem Fenerbahçe'ye hem Beşiktaş'a çalım atıyor.

Transfer döneminde hareketli saatler yaşanıyor. Sarı kırmızılı ekip son dakika transfer çalımına hazırlanıyor. Başta Galatasaray yönetimi müthiş başlayan transfer sezonunda Fred ve Rashica çalımlarıyla oldukça zor duruma düşmüştü. Ancak Galatasaray'da yönetim hem Fenerbahçe'ye hem Beşiktaş'a çalım atacak!

Galatasaray için hareketli transfer günü!

Zaha, Tete gibi yıldızları renklerine bağlayan Galatasaray transfere doymuyor. Sarı kırmızılı ekip transfer çalışmalarına devam ediyor. Galatasaray'da son dakika transfer gelişmeleri yaşanıyor.

Galatasaray transferde 2 isim daha getiriyor!

Sarı kırmızılı ekipte 2 transfer daha açıklanarak transfer dönemi tamamlanacağı öğrenildi. Sarı kırmızılı takım son dakika transfer gelişmesi belli oldu. İşte Galatasaray'ın getireceği o isimler.

Hakim Ziyech Galatasaray'da

Galatasaray, Beşiktaş'ın da istediği Hakim ziyech resmen renklerine bağladı. Hakim Ziyech sabah saatlerinde geçen sağlık testlerinde kan testine ihtiyaç duyulmuş ve yıldız isim kan test sonucu da olumlu geldi. Galatasaray Chelsea'a 1 milyon euro vererek Hakim Ziyech renklerine katıyor.

Galatasaray Beşiktaş'a atacağı bu çalım sonrası bir çalımda Fenerbahçe'ye atıyor. Transfer döneminde çok istenilen isim kadroya geliyor.

Nicolás Domínguez Galatasaray'a

Galatasaray Fenerbahçe'ye Fred cevabı veriyor. Galatasaray Fenerbahçe'nin çok istenilen yıldız isim Nicolas Dominguez ile anlaşma sağlandı. Fenerbahçe'nin bonservis için ikna edemediği ve Milan'a transferi söz konusu olan Nicolas Dominguez için Galatasaray devreye girdi. Galatasaray Nicolas Dominguez ile her konuda anlaştı.

15 milyon Avro indiriliyor!

Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama

Nicolas Dominguez transferi sezonun en zor transferlerinden biri. Bologna orta saha oyuncusu için 15 milyon avra ile kapıyı açmıştı. Galatasaray yönetimi yıldız isim için indirim istediği görüşmelerde olumlu yol katetti. Özellikle yıldız ismin Galatasaray'da oynamak istemesi transferi kolaylaştıracak gibi görünüyor.