Transfer çalışmlarını sürdüren Galatasaray sürpriz bir ismi renklerine bağlıyor. Galatasaray ilk KAP açıklaması için ve resmi transfer haberini vermeye hazırlıyor. Galatasaray'ın yapacağı KAP açıklaması belli oldu. Resmi sitede gün içerisinde sürpriz bir transfer açıklanacak.

Galatasaray transferde bombayı patlatıyor!

gs-29

Sarı kırmızılı ekip transferlerde sona gelindi. Başkan Dursun Özbek bizzat rotaya geçtiği Galatasaray gün içerisinde yapacağı KAP duyurusu ve resmi transfer açıklaması belli oldu. Galatasaray yeni sezonun ilk KAP açıklamasını o oyuncu ile yapacağı öğrenildi. İşte Galatasaray transfer bombası!

İcardi bitiyor!

Galatasaray'da forvette ilk günden beri bir ismi bitirmek istiyor. Galatasaray İcardi olmadan transfer ve gelecek düşünmüyor. Bu sebeple Galatasaray İcardi transferinde mutlu sona çok yakın. İcardi kendisini sarı kırmızılı yapacak imzaya çok yakında imza atacak.

Paredes bitmek üzere!

Galatasaray İcardi sonrası Parades'i renklerine bağlayacak. Sarı kırmızılı ekipte Torreira sakatlanması sonrası Galatasaray imza attırmak için Paredes'i de öne çekti. Parades çok hızlı açıklanacak KAP'lardan biri olacka.

Galatasarayi lk KAP açıklaması!

gny

Sarı kırmızılı ekipte ilk KAP açıklaması, Günay Güvenç ile geliyor. Muslera'nın yediği olarak kaleye Günay Güvenç geçiyor. Galatasaray Günay Güvenç ile her konuda anlaştı ve yıldız isim gelecek sezon Galatasaray kalesini koruyacak.