Bafetimbi Gomis'in sezon sonunda kontratını tamamlayacak olmasının yanında Haris Seferovic ile birlikte kiralanan isimlerden biri olan Mauro Icardi, ilk etapta özel hayatıyla gündeme gelse de sahadaki performansıyla herkesi büyülemişti. Özellikle Beşiktaş ve Başakşehir maçlarında attığı goller Arjantinli yıldızı vitrine çıkarmıştı.

OKAN BURUK İSTİYOR

Sahadaki formuyla taraftarların da sevgisini kazanan golcü futbolcu, Dünya Kupası'nda yer almadığı dönemde Maldivler'e tatile gitti. Dönüşte ise Okan Buruk ile bir araya geldi ve genç teknik adam kendisiyle uzun süre çalışmak istediklerini dile getirerek Icardi'den görüşlerini aktarmasını dilediğini aktardı. Eğer olumlu fikirleri varsa kulbüyle görüşeceklerini ifade etti. Tangocu, İstanbul'da yaşamayı sevdiğini, Galatasaray'da mutlu olduğunu ve Türkiye'ye alıştığını söyledi.


PSG'YE EN YÜKSEK TEKLİF YAPILACAK

Başarılı futbolcu, kariyerine Galatasaray'da devam etmekten mutlu olacağını anlattı. Gereken özveriyi bulunmaya da söz verdi. Fotomaç'ın haberine göre teknik direktör Okan Buruk yaptığı bu görüşmeyi Galatasaray CEO'su Erden Timur'a aktarırken Timur sezon sonunu beklemeden Paris'e gitme kararı aldı. Burada PSG'nin sportif direktörü Luis Campos ve İcardi'nin Galatasaray'a gelmesinde önemli rol oynayan başkan danışmanı Antero Henrique ile bir araya gelecek. Timur, PSG'ye İcardi için Galatasaray'ın yapabileceği en yüksek teklifi sunacak. Timur'un Antero ve Campos ile yüz yüze görüşmek istemesinin birinci nedeni ise İcardi konusundaki fikirlerini net olarak anlamak.

.