Son dakika Galatasaray transfer haberleri için ünlü isim öyle bir açıklama yaptı ki. "Galatasaray, öyle bir yıldız isimle görüşüyor ki tüm dünya bu transferi konuşur" açıklaması yapan Uğur Karakullukçu taraftarı heycanlandırdı.

Dünyaca ünlü yıldızları kadrosuna katan Galatasaray, transferde ataklarına devam ediyor. Zaha, İcardi, Angelino, Bakambu gibi yıldızları kadrosuna katan Galatasaray için yeni bir transfer iddiası Uğur Karakullukçu'dan geldi. Uğur Karakullukçu bugün bir programda Galatasaray taraftarını heycanlandıran o açıklamayı yaptı. 

Galatasaray taraftarımı heycanlandırdı!

Galatasaray taraftarının da çok sevdiği Uğur Karakullukçu, bugün bir programda söylediği sözler taraftarı heycanlandırdı. Galatasaray'ın getirmek için uğraştığı öyle bir isim olduğunu ifade eden Uğur Karakullukçu, an itibariyle sosyal medyada isim öğrenme çabasına soktu. İşte Uğur Karakullukçu o açıklamaları!

Uğur Karakullukçu: Galatasaray'ın yeni transferi duyurusu!

gsg-7

"Galatasaray, öyle bir yıldız isimle görüşüyor ki tüm dünya bu transferi konuşur. Ben olma ihtimali yüzde 1 diyorum. Eğer Galatasaray'a gelirse 40 milyon Euro'ya bile satarsın. 1 tane çilek var. İsmini kafama sıksanız söylemem. İsmini biri haber yapsa dalga geçilir. İsmini çok güvendiğim insanlardan duymasam bana biri söylese dalga geçerim" açıklaması yaptı. 

Galatasaray taraftarı o ismi merak ediyor!

Galatasaray Ankaragücü maçını izle Bein Sports 1 canlı şifresiz yayın! Galatasaray Ankaragücü maçını izle Bein Sports 1 canlı şifresiz yayın!