Galatasaray'ın gizli operasyonları ortaya çıktı. Sarı kırmızılı ekibin peşinde koştuğu yıldız isimler dikkat çekti. Galatasaray'ın çok gizli olarak görüştüğü yıldız isimlerin isimleri belli oldu. Transferin gerçekleşmesi halinde ligin kaderini değiştirecek oyuncularla ilgili son gelişmeleri sizlere aktarıyoruz.

Galatasaray transferde ses getirecek!

Daha önce Angelino transferi açıklayarak ne kadar etkili bir transfer dönemi geçireceği belli olan Galatasaray hemen ardından Halil Dervişoğlu transferini yapmış ve acil sıkıntılı bölgeleri doldurmuştu. Galatasaray'ın İcardi, Paredes transferleri de duyurması beklenirken İcardi sağlık problemleri, Paredes'in ise Fenerbahçe kancası nedeniyle transfer duyurulamamıştı. Şu an için Galatasaray taraftarı Cedric Bakambu transferinin duyurulmasını bekliyor. Ayrıca Okan Buruk'un da Rashica ısrarı nedeniyle beklenen transferler Rashica, Cedric Bakambu, Paredes ve İcardi olarak görünüyor. Ancak bu yıldızların arasına Galatasaray sürpriz bir ismi ilave ediyor!

Galatasaray'da 2 bomba birden!

Sarı kırmızılılar 2 transfere daha imza atarak transfer dönemini bitirmek istiyor. Her iki yıldızdan biri Galatasaray forması giydirebilmek için çok gizli görüşmeler yapılıyor. Bir yıldız ismin ise kulübe hediye olacağı düşünülüyor.

Galatasaray Kamada'yı istiyor! Daichi Kamada 

kamad

1996 doğumlu olan Japon orta saha Daichi Kamada, şu an kulüpsüz. Teknik direktör Okan Buruk'un çok istediği Daichi Kamada en büyük rakip Milan kulübü. Kamada'yı hem Milan hem Galatasaray çok istiyor. iki Kulüpte yıldız ismi ikna etmeye çalışıyor. Bundesliga performansıyla dünya devlerini de peşinden koşturan Kamada, Suudi Arabistan ligine gitmeyeceğini açıklaması Galatasaray yönetiminin de iştahını kabarttı. 

Ancak 10 numara transferinde hızlı davranmak istemeyen  Galatasaray, Kamada'yı da elinde tutarak asıl sürprizi yapmak istiyor. Kamada transferi bu sürprizi daha çok bağlı olduğunu ifade edelim.

Galatasaray'ın transfer sürprizi Talisca!

ta-1

Galatasaray'ın bu transfer dönemi sürprizi Talisca olması için tüm yönetim ve Galatasaraylı işadamları görevde. Özellikle bir Galatasaraylı yöneticinin Talisca'yı Galatasaray'a hediye etme sevdası bitmiyor. Kulüpten izni de alan Galatasaraylı iş adamı yıldız ismi sarı kırmızılı takımda görmek istiyor. Talisca'yı bonservis ve 1 yıl maaşıyla beraber Galatasaray getireceğini ifade eden işadamı için Kamada bile bekleniyor.

Galatasaray bu hafta Talisca transferinde yol alamazsa, artık Kamada'yı renklerine bağlayarak 10 numara mevkisini çözecek gibi görünüyor.