Teknik adam Okan Buruk'un raporu kapsamında çalışmalarını sürdüren  Galatasaray'da eksik mevkiler belirlendi. Önceliği orta saha ve kanat bölgesine veren sarı kırmızılı takımın somut adımlar atmaya başladığı belirtildi. Norveçli orta saha Fredrik Midtsjö'yü imza aşamasına kadar getiren Galtasaray'dan flaş bir hamle daha geldiği ifade ediliyor.

JUSTİN KLUİVERT BOMBASI

Kanat mevksine  de takviyede bulunmak isteyen sarı kırmızlı ekip önemli bir oyuncuya kancayı taktı. Takvim gazetesinin haberine göre; Cimbom, bonservisi İtalyan ekip Roma'da olan Justin Kluivert'in transferi için harekete geçtiği aktarıldı. 

SÖZLEŞME SUNULDU

Sarı kırmızılı yönetimin hem İtalyan temsilcisi hem de Hollandalı yıldızın menajeri ile görüşmelere başladığına vurgu yapıldı. Kluivert'in Roma ile 1 yıl kontratı kaldığı için şu anlık kiralık olarak gelmesi mümkün gözükmediği belirtildi. Fakat Çizme medyasına göre ise İtalyan kulübünün sportif direktörü Tiago Pinto, 23 yaşındaki oyuncuya yeni sözleşme teklifinde bulunulduğu kaydedildi.  Eğer Kluivert, Roma ile sözelşme yenilerse kiralık olarak kulüpten ayrılması gündeme geleceği aktarıldı. 

BONSERVİSİ 12 MİLYON EURO

Roma kulübünün, yıldız oyuncunun bonservis bedelini ise 12 milyon Euro olarak belirlediği gelen haberler içerinide.

6 GOL 6 ASİST

Geçen sezonu Fransız temsilcisi  Nice'te kiralık geçiren  Justin Kluivert 32 karşılaşmada forma giyerken 6 gol ve 6 asistlik performans gösterdi.