Galatasaray son dakika transfer. Galatasaray orta sahaya büyük bir sürpriz transferi yaptı. Galatasaray bir dünya yıldız ismin geçmesine rağmen orta sahaya farklı bir ismi renklerine bağladı. Galatasaray hem bEşiktaş'ın hem Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan yıldız ismi aldı.

Transfer sezonunun en hareketli takımları arasında her sene olduğu gibi bu sene de damga vuran Galatasaray, sağ gösterip sol vurdu. Hem Fenerbahçe'nin hem Beşiktaş'ın istediği yıldız ismi renklerine bağladı. Transfer döneminde 3 büyükler arasında ilk transfer çalımını Galatasaray yapmış oldu!

Galatasaray'da sürpriz transfer!

Bir dünya yıldız ismin geçtiği Galatasaray orta sahası ligin en iyi orta sahaları arasında yer alıyor. Galatasaray elinde tutabilirse ligin en iyi ismi olan Torreira'nın yanına yıldız bir isim arıyordu. Galatasaray orta sahaya yapayacağı transfer merak ediliyor. Bugün büyük bir sürprizle Galatasaray orta sahasına müthiş bir isimle anlaşmak üzere. Transfer döneminde Beşiktaş ve Fenerbahçe'de o ismi arıyordu ancak renklerine bağlayan taraf Galatasaray oldu!

Galatasaray transfere başladı!

İcardi gelecek mi kalacak mı sorularını beraberinde transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray bugün sürpriz bir isimle anlaştığı ortaya çıktı. ERden Timur'un büyük bir gizlilikle yürüttüğü operasyon gerçek oldu ve yıldız isim Galatasaray'la anlaştı.

Son Dakika Gaius Makouta Galatasaray'da..

Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama

Edinilen bilgiye göre Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da transfer listesinde bulunan Gaius Makouta Galatasaray'a imza attı. Makouta hem FEnerbahçe hem Beşiktaş transfer tekliflerini retederek Galatasaray'a imza attığı öğrenildi.

Gaius Makouta'yla anlaştı! Gözler kulübünde

Bu sabah itibariyle oyuncuyla anlaşan Galatasaray, orta saha oyuncusu Gaius Makouata ile her konuda anlaşırken kulübü Boasvista ile görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Ancak Boavista'da bu transfere sıcak bakıyor ve gün içerisinde transferin bitmesi bekleniyor.

Galatasaray taraftarı bu transfer içinde ikiye bölünmüş durumda. Bir taraftan gelsin diyenler olurken, diğer taraftan ne gerek vardı bu transfere, daha büyük dünya yıldızları konuşurken bu isim olmasın dendi. ancak Galatasaray kulübü teknik patronu Okan Buruk'un özel olarak transfer listesinde olduğu ve çok istediği öğrenildi.