Galatasaray'da gece yarısı transferlerde sürpriz yaşanıyor. Galatasaray son dakika transfer detayları belli oldu. Galatasaray'da Ndombele, Paredes ve Sergio Ramos aynı anda transfer olması için yıldız isimlerin gitmesi bekleniyor!

Sergio Oliveira ve Fredrik Midtsjo yollar ayrılmak isteniyor!

gtgt

Galatasaray bu hafta Kerem Demirbay'ın katılmasıyla ve Berkan Kutlu performansıyla ve Torreira'nın satılmamasıyla Galatasaray orta saha alanda kararını verdi. Özellikle Okan Buruk sürpriz istekleri geldi!

Sergio Oliveira ve Fredrik Midtsjo ile yollar ayrılıyor!

oliv

Galatasaray Sergio Oliveira ve Fredrik Midtsjo ile yolları ayırmak istediğini oyunculara söylendi. Hem Fredrik Midtsjo hem de Sergio Oliveira takım bulmaları için ve yardımcı olacağı kulüp tarafından oyunculara aktarıldı. Morutan ve Childao zaten gözden çıkaran Galatasaray bu gidişler sonrası 3 isim birden getirecek!

Paredes ve Ndombele aynı anda gelebilir!

Galatasaray, Paredes ile her konuda anlaştığını sabah saatlerinde sporundibi duyurmuştu. Gece yarısı ise Oliveria ve Midtsjo ayrılıkları sonrası Ndombele ile Paredes'in aynı anda Galatasaray'a gelebileceği aktarıldı. Parades ve Ndombele ikisi birden Galatasaray'da forma giyebilir. Bu transferlerle Fred transferi zora girdi. Ancak Galatasaray taraftarı Ndombele ve Paredes transferlerinde tamam dedi.

Sergio Ramos Galatasaray'a yakın!

Galatasaray'da bir transfer de Sergio Ramos transfer. Sergio Ramos için Nelsson satılması bekleniyordu. Galatasaray'ın Zaniola ve Nelsson'u satarak Sergio Ramos transferi bitirecek gibi görünüyor.

Galatasaray çok istediği Sergio Ramos kadar, Türkiye'yi de Ramos'un çok istediği gelen bilgiler arasında. Sergio Ramos yakın çevresine İstanbul'a sorduğu öğrenildi. Galatasaray 1 sezon da olsa kadrosuna katmak istediği Sergio Ramos, Paris Saint Germain bonservisi bitmiş ve sözleşme yenilememişti.

Galatasaray, Sergio Oliveira, Victor Nelsson ve Fredrik Midtsjo takımdan göndererek Sergio Ramos, Paredes ve Ndombele getirmek istiyor.