Galatasaray tarih yazacak, göğsünde SİXT olacak! Galatasaray kulübü son dakika duyurduğu sponsorluk anlaşmasıyla ""SIXT rent a car, Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk ön anlaşmasını imzalayarak kulübümüze verdiği desteği devam ettiriyor." açıklaması yaptı.

Galatasaray SIXT rent a car ne kadar kazanacak?

Son dakika Galatasaray kulübünden yapılan açıklamaya göre "2020-21 sezonundan itibaren Galatasaray Futbol A Takımı’nın ana sponsoru olan SIXT rent a car, Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk ön anlaşmasını imzalayarak kulübümüze verdiği desteği devam ettiriyor.

Detayları Temmuz ayı içerisinde yapılacak lansmanla açıklayacağımız bu ön anlaşma uyarınca Galatasaray Futbol A Takımı, formasının göğüs kısmında  SIXT rent a car markasını taşımaya devam edecek.

Türk futboluna ve Galatasaray markasına olan sarsılmaz inancı için sponsorumuza eşekkür ederiz. Şimdi daha güçlü bir Galatasaray ile daha büyük zaferlere ulaşmanın zamanı!" açıklaması yaptı.

Sixt rent a car Galatasaray ne kadar ödeyecek?

Kulislerden gelen bilgilere göre Galatasraay 5 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladığı sixt Rent a Car'dan 100 milyon Euro civarı bir gelir elde edecek.