Galatasaray'da gündem Bülent Korkmaz. Bir programa sunuculuk için teklif edileni Galatasaray'a algı yapılıyor diye ret eden Hasan Şaş sonrası teklifi kabul eden Bülent Korkmaz'a tepkiler dinmiyor.

Galatasaray'da gündem eski kaptanı Bülent Korkmaz. Teknik direktörlük karıyerinde de Galatasaray'ı çalıştıran, ancak futbolcu olarak kulübün en efsane isimleri arasında yer alan Bülent Korkmaz'a sosyal medyadan tepki var!

Galatasaray Devler Arenasında: Muhtemel 11 Galatasaray Devler Arenasında: Muhtemel 11

Hasan Şaş kadar olamadın!

Kaptan Bülent Korkmaz olarak Galatasaraylıların kalbinde taht kuran efsane oyuncu, Galatasaraylı taraftarın istemediği bir spor kanalına spor yorumculuğu yapmayı kabul etti. Hasan Şaş'ı çok isteyen kanal Hasan Şaş'ın dik duruşu nedeniyle programı retetmesini ayakta alkışlamıştı. Şimdi Galatasaray taraftarı efsanesi Bülent Korkmaz'ın vermiş olduğu kararla yıkılmış durumda.

"O konumdan düşmek çok kolaydır"

Galatasaray taraftarları kulüp içindeki insanlarla ters düştüğü için Bülent Korkmaz'ın böyle bir karar vermesini anlamlı bulamadı. Özellikle Galatasaray sevgisini kişilerden ayrı tutmamak için inatla herşeyi yapıyorsun Bülent Hoca, Galatasaray efsanesi olmak zordur ancak o konumdan düşmek çok kolaydır açıklaması yaparak efsane hocalarına sırt döndüklerini duyurdu.

Spor kanalının Galatasaray'a düşmanlık yaptığını ifade eden taraftarlar bir daha Bülent Korkmaz'ı affetmeyeceklerini duyurdu. Bakalım Bülent Korkmaz kararından dönecek mi yoksa spor kanalında yorumculuğa devam mı edecek.