Son dakika Galatasaray'da transfer bombası. Sarı kırmızılılar son dakika transferde atağa kalktı. Süper Lig'de ilk maçta berabere kalsa da Avrupa yoluna devam eden Galatasaray, yeni transferlerle takımı güçlendirmek istiyor.

Galatasaray bombayı patlatıyor!

Galatasaray transferde bombayı patlatıyor. Sarı kırmızılı ekip son dakika yıldız isimle her konuda anlaştı. Kadro değeri en yüksek kulüp olsa da son oynanan maçta bekleneni veremeyen Galatasaray, transfer için atağa kalktı!

Galatasaray ligin kaderini değiştirecek!

Sarı kırmızılı ekipte ligin kaderini değiştirecek transfer hamlesi geliyor. Dünyaca ünlü yıldız isimle her konuda anlaşan Galatasaray, yıldız isimle imza attırıyor. Galatasaray transferde son dakika aldığı isimle ligin kaderi değişecek yorumları yapılmaya başlandı.

Son dakika Sergio Ramos Galatasaray'da

Son dakika Sergio Ramos ile Galatasaray anlaştı. Şampiyonlar Liginde oynayacak bir kulübe imza atmak isteyen Ramos, Galatasaray'la her konuda anlaştı. Ramos'un menajeri abisi görüştüğü kulüplere önerdiği 10 milyon euro maaş, 3 milyon euro imza parası ve 2+1 yıllık sözleşme ile masada görüşme durma noktasına gelmişti. Geçen sene Mertens'de olduğu gibi Galatasaray Ramos'ta 1 yılda diretiyordu. Ancak gelinen noktada Ramos maaş ve imza parası çekildi.

Ramos'ta sıkıntı kalmadı

Galatasaray kulübü 5 milyon euro maaş ve 1 yıllık sözleşme için Sergio Ramos ile her konuda anlaştı. Hiç bir pürüzün kalmadığı transfer artık bitti. Sergio Ramos resmi olarak açıklanması için 2 engel kaldı!

1+1 yıllık diretilecek!

37 yaşında olan Ramos'un istediği 2 yıllık sözleşmeyi Galatasaray, 1+1 yıllık aynı maaşla devam etmesi yönünde masada ufak bir pürüz kaldı. Pürüzün gün içerisinde halledelim Ramos'un başka kulüplerle görüşmesi engellenecek.

Ancak Galatasaray Sergio Ramos'u resmi olarak duyurması için Victor Nelsson satması gerekiyor. Nelsson ayrılmasından sonra Ramos resmi sözleşmeye imza atacak. Victor Nelsson için bu akşam sonrası resmi transfer görüşmeleri başlayacak ve yıldız isim yuvadan uçacak.