Şampiyonlar ligi kadrosu kurmayı hedefleyen Galatatasaray, transferde son dakika şölen yapıyor. Galatasaray 4 dünyaca ünlü yıldızı birden renklerine bağlayarak adeta transferde şov yapacak. Galatasaray transferleri resmi olarak duyurmaya hazırlanıyor.

Son dakika Galatasaray 4 yıldız birden alıyor!

Sarı kırmızılı ekip transferde şölen yapacak. Galatasaray 4 dünyaca ünlü yıldıza birden imza attırıyor. Transferin en çok merak edilen takımı olan Galatasaray bu transferlerle adeta lige meydan okuyacak.

Son dakika Angelino Galatasaray'da

angeli-2

Son dakika Angelino Galatasaray'da. Galatasaray her konuda anlaştığı Angelino ile kulübü Leipzig ile de anlaştı. 20 milyon Euro ile başlayan bonservis pazarlığında Galatasaray 9 milyon Euro'ya dünyaca ünlü sol beke imza attırdı. Angelino resmen Galatasaray'da.

Galatasaray'a Angelino sürpriz eski oyuncusu getirdi. Geçen sezon kadroda yer alan Mata, Angelino Galatasaray transfer olmasında büyük bir rol oynadı. Dünyaca ünlü yıldız Mata, giderken bile Galatasaraylıları mutlu etti!

Son Dakika İcardi resmen Galatasaray'da

icardi-8

Son dakika Galatasaray İcardi'yi renklerine bağladı. Paris Saint Germain kulübüyle son pürüzleri de bu sabah itibaren gideren Galatasaray, resmen İcardi'yi aldı. Geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giydiği Galatasaray'a imza atan Mauro İcardi, yeni sezonda Galatasaray forması giyecek. Galatasaray İcardi ile yıllık 8 milyon Euro anlaşma sağladı. İcardi yeni sezonda takımın yine herşeyi olacak.

Galatasaray Paris Saint Germain'den sadece İcardi'yi de renklerine bağlamadı. Galatasaray dünyaca ünlü bir orta sahayı daha İcardi sayesinde renklerine bağladı

Son dakika Paredes Galatasaray'da

parede-1

Son dakika Galatasaray Paredes transferinde de mutlu sona yaklaştı. İcardi'nin bizzat imzayı attırdığı Paredes yeni sezonda Galatasaray forması giyecek. Galatasaray ve Paredes transfer için her konuda anlaştı. Ancak Paredes transferinde PSG kulübü 7.5 milyon Euro bonservis istiyor. Galatasaray ise 6.5 milyon bonservise çıkabildi. Aradaki 1 milyon Euro fark gün içerisinde bitecek.

Galatasaray'da PAredes ve İcardi ile birlikte PSG'den bir yıldız daha alıyor. Paredes'i Galatasaray'a getiren İcardi olurken, İcardi ve Paredes Galatasaray'a sürpriz bir oyuncu getitiriyor.

Draxler Galatasaray'a! 4. imza ya Draxler ya Rashica olacak

dar

Galatasaray yeni sürprizi Draxler oldu. İcardi ve Paredes, yeni sezonda beraber forma giymek istedikleri isim olan Draxler için görüşmelere başladı. Rashica transferinde de masaya oturan Galatasaray, Draxler gelirse Rashica'dan vazgeçecek. Ancak Draxler yüksek ihtimalle olacak ve Rashica transferi yatacak.

Paredes, İcardi, Angelino ile birlikte 4. dünyaca ünlü yıldız Draxler yada Rashica olacak.