Galatasaray transferde oldukça hareketli günler yaşıyor. Bir çok sürpriz isimle görüşmeler yapan Galatasaray ilk defa sporundibi Levent Ümit Erol'un açıkladığı 2022 - 2023 transfer sezonu bombasını patlatmaya hazırlanıyor.

Galatasaray transferde hareketli saatler!

Burak Elmas'tan ve teknik direktörden kurtularak yeni sezona bomba gibi giriş yapmak isteyen Galatasaray transfer de boş durmuyor. Bir çok oyuncuyla görüşen Galatasaray yeni sezon bombasını patlatmak üzere. Daha önce Beşiktaş'ta forma giyen ve Süper Lig'i çok iyi bilen Talisca'yla anlaşmak sağlanmak üzere. Talisca yeni sezonda Galatasaray forması giymeye yakın!

Galatasaray'da hedef Talisca!

Hem Trabzonspor oturmuş kadrosu, hem Fenerbahçe'nin yeni sezona çok hızlı bir şekilde hem transferle hem sezonun sonlarına doğru oynadığı futbolla dikkat çeken rakiplerine karşı Galatasaray bu sezon bende varım demek istiyor. Daha önce sporundibi Türkiye sunduğu Galatasaray Talisca, Morutan Eyüpspor haberi gerçek olmaya çok yaklaştı. Morutan'ı isteyen Eyüpspor bu transferi gece yarısı bitirerek, Galatasaray'ın talisca sevdasını gerçekleştirebilir!

Talisca imzaya yakın!

Başta Dursun Özbek olmak üzere NEF sahibi Erden Timur'un bizzat yönettiği transferde hareketli saatler yaşanıyor. talisca için kulübüyle masaya oturan Galatasaray'ın anlaşmaya yakın olduğu ve Talisca'nın ikna edildiği öğrenildi. Ligimizde daha önce Beşiktaş'ta forma giyen ve harikalar yaratan Talisca'nın yeni sezonda Galatasaray forması giymeye çok yakın olduğu biliniyor. Talisca gece yarısı ikna edildiği ve arada ufak pürüzlerin kaldığı biliniyor.

Talisca'ya forvet aranıyor!

Aboubakar ve Talisca formu gibi Galatasaray'da Talisca'nın besleyeceği ve anlaşacağı bir forvet almak istiyor. Galatasaray'da forvet için de sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Ancak Sürpriz bir forvet transferi gerçekleşeceği bilgisi geldi. Sporundibi sitesinin gece yarısı ulaştığı bilgiye göre Talisca tranferi gerçekleşirse Dursun Özbek ve Erden Timur'un yeni bombası ligimizde daha önce Hatayspor'da forma giyen Boupendza olabileceği öğrenildi. boupendza ve Talisca ikilisinin haberi şimdiden taraftarı heyacanlandırmaya yetti.

Galatasaray'da transfer bitmeyecek!

Galatasaray Talisca olmazsa da planı şimdiden ortaya koydu. Eğer Talisca Galatasaray olmazsa sarı kırmızılı takımda İsco ile görüşmeye tekrar başlanacak. 7.5 milyon bonservis ücretini indirmek isteyen Galatasaray, İsco için girişimlere Talisca'dan gelecek yoruma göre bakacak.

Galatasaray'da Erik Botheim, Megemod Ozdoev, Joshou King gibi yıldız isimlere de transfer söylentileri yapsa da Okan Buruk Stepan El Shaarawy yada Tiemoe Bakayoko ısrarının sürdüğü bildirildi.