Son dakika Galatasaray transferde arşa çıkartan haber geldi. Sarı kırmızılı ekibin son dakika transfer gündemine sporundibi ulaştı. Galatasaray dünyaca ünlü 2 yıldızı birden renklerine katmak istiyor.

Galatasaray transferde son dakika bombasını patlatıyor. PSG ile yakın temasta olan Galatasaray sürpriz bir transfer için şartları zorluyor. İcardi ve Paredes transferleri için Paris Saint Germain kulübüyle yakın temaslar kuran Galatasaray transfer döneminde kimsenin beklemediği 2 yıldızı birden renklerine bağlamak istiyor. Galatasaray'ın sürpriz 2 transferini ilk defa sporundibi.com duyuracak!

Erden Timur hayalleri büyük!

timur

Galatasaray'da Erden Timur büyük oynuyor. Yakın çevresine çok kısa zamanda Avrupa da kupalar alacağını ifade eden Erden Timur, yeni  transfer rotasına ilk defa sporundibi ulaştı. Galatasaray Avrupa'da 2 yıl içinde kupa getirebilmek için her yolu deneyecek. Başkan Dursun Özbek ve Erden Timur Galatasaray'da yılın kadrosunu kuracak. İşte Galatasaray'ın en büyük transfer kozu!

Son dakika Neymar Galatasaray'a doğru!

Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler! Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler!

neymar-2

Sporundibi ekibi olarak ilk bilgiyi aldığımızda "o kadar da değil, bu transfer olmaz ve imkansız" kelimelerini editör ekibimiz dahil herkes aynı fikirdeydi. Ancak Galatasaray bu sezon Neymar'ı renklerine bağlamak için her şeyi deneyeceği öğrenildi. İlk görüşmenin olumlu geçtiğini Neymar için Galatasaray kulübü resmen devrede!

"Daha çok genç" yorumları!

Neymar Galatasaray haberini Türkiye'de ilk sporundibi veriyor. Galatasaraylı yöneticilere Neymar Galatasaray ilgisi haberini sorduğumuzda ise ufak bi gülümseme gelse de kimse tarafından yalanlanmadı. Ancak Galatasaray'ın en önde gelen yöneticilerden bir tanesi sadece "Daha çok genç" demekle yitindi. Ancak dünyaca ünlü yıldız Neymar bu sezon Galatasaray olursa kimse şaşırmasın.

Galatasaray Neymar haberi sonrası 2. bomba yarın!

nymr

Galatasaray dünyaca ülü yıldızları transfer etmeye kararlı. Galatasaray taraftarını çok mutlu edecek yıldız isimler Türkiye'ye inecek. Bu isimler arasında yarın sporundibi.com açılayacağı bir yıldız isim daha Galatasaray'da forma giymeye çok yakın. Aynı Neymar gibi dünyaca ünlü bir yıldıza daha Galatasaray kafayı takmış durumda ve imzanın atılması an meselesi olduğu ifade edildi.

Neymar Galatasaray'a gelecek mi?

Galatasaray Neymar transferi nasıl olur sonuçlanır mı bilinmez yönetiminin Neymar'a ilgisinin ciddi boyutlarda olduğu ve PSG ile görüşmelerin yapıldığını bizzat öğrendik. Bizde yüzdelik olarak çok zor transfer desekte 2023 2024 sezonunda Neymar Galatasaray forması giyerse kimse şaşırmasın.