Yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da artık imzaların atılması bekleniyor. Erden Timur da sürekli gittiği İngiltere'ye bir kez daha uçacak ve yıldız ismi İstanbul'a getirecek. KAP açıklamasının kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor.

Stefan Kuntz görüşme odasına! Stefan Kuntz görüşme odasına!

Süper Lig'de şampiyonluğa ulaştıktan sonra transfer çalışmalarına hız veren Galatasaray'da birçok mevkiye yapılacak takviyeler için artık KAP bildirimi bekleniyor. Kaleden forvete kadar çok sayıda imzanın olması beklenen Aslan'da ilk hedef ise santrfor. Mauro Icardi ile rotasyona girebilecek, rekabet yaşayabilecek üst düzey bir ismi almayı hedefleyen yönetimde Erden Timur bir kez daha İngiltere'ye gidecek.

okan-buruk-erden-timur-be-766_2-42

Okan Buruk istedi, yönetim almaya gidiyor

Bu sezon 3 kulvarda mücadele edecek olan Galatasaray'da Teknik Direktör Okan Buruk'un raporu doğrultusunda harekete geçildi. Yönetim, genç çalıştırıcının verdiği liste doğrultusunda adeta Avrupa seferine çıktı. Gözler özellikle Fransa ve İngiltere'de olacak. Erden Timur da Ada'ya giderek önemki 2 transferi sonlandırmayı hedefliyor.

galatasaray-milot-rashica-aa-2030742

İlk hedef Rashica

Erden Timur'un İngiltere'deki ilk hedefi Rashica olacak. Kosovalı sağ kanat oyuncusunu kiraladıktan sonra bu kez tapusu ile almak isteyen Aslan, bonservis görüşmelerinin artık son aşamaya geldiği öğrenildi. Ücret olarak da 7 milyon seviyelerinde bir bonservis ödenmesi planlanıyor. Norwich City ise 10 milyon civarında bir talepte bulundu. Görüşmeler sürüyor. Rashica da kariyerine İstanbul'da devam etmeyi istiyor.

Michail-Antonio-West-Ham

Antonio bombası

Galatasaray bir yandan Icardi'yi ikna etmeye çalışırken diğer yandan alternatifini de bitirmek adına temaslarını yoğunlaştırdı. Arjantinli yıldızla birlikte gol yükünü sırtlaması beklenen Jamaika asıllı İngiliz futbolcu için Erden Timur İngiltere'de pazarlıklarına devam edecek. Golcü futbolcunun kısa sürede kampa katılması bekleniyor. Kariyerinde ilk kez ülke dışına çıkacak 33 yaşındaki oyuncu için medyada da çok sabırsız olduğu yazılıyor.