Transferde en çok konuşulan takımlar arasında yer alan Galatasaray, sürekli olarak rota değiştiriyor. Bir kanat ve bir orta saha alarak transferi noktalamak isteyen Galatasaray, ayrılanlar ve yeni katılacak olanlarla birlikte kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Galatasaray'da rota değişti!

Fred ve Ndombele transferi için çok uğraşan Galatasaray, iki yıldız isimle henüz anlaşma sağlayamadı. Galatasaray transferde rota değişikliğine gitti. Sarı kırmızılı ekip daha önce masaya oturduğu iki yıldızı bu sefer imza atmaya yakın bir kararlılıkla istiyor. İşte Galatasaray transferde yoğun çalışmalar sonrası vardığı son nokta!

Yeniden Paredes'in kapısı çalındı!

t25_mauro-icardiden-galatasar-482

Son dakika Paredes için Mauro İcardi devreye girdi. Sabah saatlerinde Galatasaray'ın bir kez daha görüştüğü Paredes, telefonla Mauro İcardi'yi aradı. Calciomercato haberine göre, Leandro Paredes, eski takım arkadaşı Mauro İcardi ile görüntülü görüşerek Galatasaray hakkında bilgiler aldı. Kesin olarak gelmesin cevabı alan Paredes, artık Galatasaray'a çok yakın.

Ndombele ve Fred transferlerinde şu an için istediğine ulaşamayan Galatasaray, Paris Saint Germain kesin olarka göndermek istediği Paredes'te artık daha kararlı. Özellikle Galatasaray'da Okan Buruk önceliği Paredes olduğu biliniyor. Okan Buruk orta saha için şu ana kadar sadece Paredes'in ismini anmış ve bir programda ismi Para değil Paredes, o sebeple Galatasaray'da oynamaya çok yakın cevabı vermişti. Paredes'in kaprisleri nedeniyle uzak durulan transfer sonunda bitiyor!

Galatasaray Rashica'yı resmen bitiriyor!

Galatasaray'da günün ikinci bombası ise eski yıldızı Rashica oluyor.Galatasaray Milot rashica için Norwich City kulübüyle anlaşma noktasına geldi. Galatasaray'ın bonservis bedeli olarak 5 milyon Euro ve sonrası satışan yüzde 25 teklifine, Norwich City kulübü 8 milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 10 istemesiyle pazarlıklar kitlenmişti. Ancak Norwich City, 5 milyon Euro ve yüzde 25 kar teklifine sıcak bakmaya başladı.

Özellikle Milot Rashica'nın Galatasaray haricinde bir türk takımında oynamak istememesi ve Galatasaray'ı çok istemesi de bu transferi mümkün kılıyor. Galatasaray'ın Milot Rashica ile anlaşmasında hiç bir pürüz bulunmuyor. Galatasaray Norwich City ikna ederse Rashica yeniden Galatasaray forması giyecek.