Transferin hızlı ekiplerinden Galatasaray, transferde durmak bilmiyor. Geçtiğimiz sezonki takımı büyük oranda koruyan ve üstüne önemli takiviyelerde bulunan  Cimbom, şovunu sürdürüyor.

 Okan Buruk’un isteği ile defansa takviye yapma adına  mesai harcayan yönetim, İngiltere Premier Lig’de Tottenham'ın futbolcusu Davinson Sanchez isminde duruyor.

Galatasaray'dan senelik 4 milyon Euro maaş talep eden yıldız isimle pazarlıklarına sürdüren sarı kırmızılılar, görüşmelerde büyükaşamaya geldi. Tottenham’dan ayrılabileceği iddia edilen 27 yaşındaki Kolombiyalı savunmacının Avrupa’dan da talipleri olduğu da bilinyor.

Cİmbom, dünyaca ünlü defans oyuncusu Sergio Ramos’u da listesinde bulundurmayı sürdürüyor. Real Madrid’deki başarı dolu senelerinden sonra  Fransız devi  Paris Saint Germain’e geçen günlerde  ve ardından boşta olan oyuncunun Ramos, Araplardan teklifler almasına rağmen önceliğini Avrupa'ya verdi.

 İspanyol gazetesi AS’ta bulunan habere göre; sarı kırmızılılar, Granada’nın 28 yaşındaki sol kanatta görev yapan  Myrto Uzuni ile ilgileniyor.

İspanyol takımının Arnavut futbolcusunun, serbest kalma maddesi olan 25 milyon Euro dışında göndermeye olumlu yanaşmadığı  igade edildi.