Ocak ayında hareketli bir transfer dönemi geçirmesi beklenen Galatasaray'daki en gözde isim şüphesiz Victor Nelsson. Danimarkalı oyuncu performansıyla birçok takımı peşinden koştururken en ciddi aday ise Sevilla. Cimbom, gen. stoperin fiyatını belirledi.

Sezon başında Marcao'yu alan Sevilla'nın bir diğer hedefi ise Victor Nelsson'du. Ancak genç stoper için gelen teklifi düşük bulan ve sambacı sonrasında bir yıldızını daha kaybetmekten çekinen Cimbom, serbest kalma ücreti olan 25 milyon euroyu talep etmişti. Ancak bu kez de La Liga devi masadan kalkmıştı. Gelen son haberlere göre ise 10 milyon dolar teklif ileten Endülüs ekibi Sevilla yine reddedildi. Cim Bom'un, Danimarkalı savunmacı için 20 milyon Euro'nun altındaki teklifleri değerlendirmeye dahi almayacağı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Giresunspor Galatasaray canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle Giresunspor Galatasaray canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle


TARAFTA DA SEVİYOR

Victor Nelsson geride bıraktığımız 1.5 sezonda gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi oldu. Teknik direktör Okan Buruk da Danimarkalı yıldızın ocak ayında ayrılığına kesinlikle sıcak bakmıyor.