Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da birçok yıldızla temaslar devam ederken diğer yandan genç isimler de mercek altına alınıyor. Onlardan biri için girişimler başladı.

Son dakika Galatasaray haberleri: Şampiyonluk sonrasındaki sezonda kadrosunu büyük ölçüde korumak ve yapacağı takviyelerle daha da güçlendirmek isteyen Galatasaray'da hem oyuncularla hem de kulüpleri ile görüşülüyor. Gidecek isimler üzerinden kazanılacak bonservisllerle yeni oyunculara yönelecek yöönetimin ilk hedefi Rashic ve Icardi'nin kalması. Diğer yandan Torreira'nın da kalması planlanıyor. Ayrıca Paredes gündemi de herkesi heyecanlandırıyor. Ancak listede rekabet edebilecek genç futbolcular da var.

649dd23f80a032252417b858

Temas sağlandı

Galatasaray'ın orta saha rotasyonunda bulunan ve oyunu iki yönlü de oynayabilecek isimleri kadrosuna katabilmek adına çana gösterdiği isimlerden biri Filip Krastev oldu. Daha önce Trabzonspor ile de anılan Bulgar futbolcunun takımından ayrılanrak artık yeni bir maceraya başlamak istediği dile getirişiyor. Aslan da genç yıldızın İstanbul'a gelebilmesi adına çalışmalara başladı.

649dd26080a032252417b85a

Galatasaray Samsunspor maçı canlı izle Bein Sports 1 16 Eylül Galatasaray Samsunspor maçı canlı izle Bein Sports 1 16 Eylül

İzleyeni çok

Bonservisi Belçika ekiplerinden Lommel SK'da bulunan ve 3 sezondur da farklı kulüplerin formasını giyen Bulgar futbolcu artık kalıcı bir hikayeye adım atmak amacında. Daha önce 11 kez Bulgar Milli Takımı formasıyla sahada mücadele veren Krastev'i Leverkusen başta olmak üzere Monaco, Real Sociedad ve Feyenoord gibi takımlar da yakından izliyor.

Başka genç oyuncular da var

Geride bıraktığımız sezon Levski Sofia’da çıktığı 40 resmi maçta 9 kez gol sevinci yaşayan Krastev, 6 da asist yaptı. 2001 doğumlu isim, orta sahanın merkezinde iki yönlü oyunuyla dikkat çekiyor. Galatasaray’ın ‘genç’ listesinde Krastev’in yanı sıra pek çok genç oyuncunun daha bulunduğu öğrenildi.