Sezonun en iddialı kadrosunu sunan Galatasaray, Bakambu, İcardi, Angelino sonrası Zaha'yı ezeli rakibi Fenerbahçe'nin elinden almıştı. Zaha transferiyle psikilojik üstünlüğü tamamen ele geçiren Galatasaray aynı gün İcardi'ye imza attırmıştı. Hem İcardi hem Zaha ile yedek Bakambu'yu alarak unutulmaz bir hücum hattı kuran Galatasaray transferde durmuyor!

Yine Fenerbahçe'nin yıldızını alıyor!

Galatasaray taraftarı ve duyumcu muhabirleri dün gece Galatasaray'ın istediği yıldız orta saha oyuncusunu duyurdu. İsmini açıklamayan ve zarar gelmemesini isteyen Galatasaraylılar, hangi yıldızı alacağı belli oldu. Özellikle yine sporundibi özel haberi olan Fenerbahçe dünyaca ünlü 6 ve 8 numaranın peşinde koşuyor haberiyle verdiğimiz oyuncuyu Galatasaray renklerine bağlamak üzere!

Galatasaray bir transfer çalımı daha!

Fenerbahçe tarihinin en unutulmaz transfer çalımını yediği bu haftalarda Ali Koç yeniden yenilecek bir çalımı kolay kolay affetmeyecek gibi duruyor. Fenerbahçe'nin günlerdir uğraştığı o yıldız oyuncu için Galatasaray devreye girip transferi bitirdiği iddia ediliyor!

O isim Ndombele!

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yeni yıldız savaşı Ndombele. Günlerdir Fenerbahçe'nin gizli olarak yürütülen hem 6 hem 8 numara oynayabilen ingiltereden transfer çalışmalarını sürdürdüğü dediği Ndombele için Galatasaray yine öne geçti. 

Hem Türkiye'den hem dünya üzerinden bir çok ismin kadrosuna katmak istediği Tanguy Ndombele, 1996 doğumlu. Bonservisi 22 milyon Euro civarında olan yıldız oyuncu Lyon, Tottenham ve Napoli gibi kulüplerde forma giydi. Oynadığı 277 maçta 19 gol 35 asist yaparak orta saha için çok güzel skorlara etki etti. 

Zaha transferi etkili oldu!

Hem Okan Buruk hem de Erden Timur'un özel görüşmesinde Zaha'yı transfer ederseniz Ndombele'yi isterim. Fred'den bile daha çok isterim dediği öğrenildi. Ndombele 2025 yılına kadar kulübü Tottenham ile sözleşmesi bulunuyor. Ancak düzenli oynamak istediği için sürekli olarak Napoli yada başka bir kulübe kiralanıyor. Galatasaray'ın yıldız oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna katmaya hazır olduğu öğrenildi. Galatasaray'ın yeni sürprizi Ndombele'den başkası değil.