Peş peşe transfer açıklayan Galatasaray, gece yarısı Kerem Demirbay transferi açıkladı. Galatasaray transferde durmak bilmiyor. Sarı kırmızılı ekip Kerem transferi sonrası 2 transfer daha açıklayıp transferi tamamlayacağı öğrenildi.

Galatasaray son 2 transfer!

Bakambu, İcardi, Zaha gibi dünyaca ünlü yıldızları getiren Galatasaray Halil Dervişoğlu Angelino ve Kerem Demirbay transferleriyle birlikte iyice atağa kalkmıştı. Kadrosunu koruyan ve oyuncu satmayan Galatasaray son 2 transfer yaparak transfer defterini kapatacağı öğrenildi.

Okan Buruk önderliğinde transfere doymayan Galatasaray ilk defa Ağustos ayında transferi tamamlıyor. Galatasaray bugün itibariyle son 2 transfer daha yapıp defteri kapatacak. Sadece Nellson satılırsa yerine Sergio Ramos için bir uğraş olacak. Yada Sacha Boey satılırsa onun yerine bir isim transferi yapılıp transfer defteri kapatılacak. Ancak gelecek iki isim Galatasaray'a güç katacak.

Öncelik FRED!

fre

Fulhan ve Suudi arabistan kulüpleriyle birlikte Galatasaray'ın teklif ettiği açıklanan Fred transferi içinde sona geliniyor. Galatasaray Fred transferini açıklar açıklamaz 1 transfer daha açıklayıp transferi tamamlayacak. Fred'in bölgesinden bağımsız Mertens yerine gelecek isimle transfer dönemi tamamlanacak.

Yer yerinden oynar dedikleri isim Dybala çıktı!

dyb

Juventus ve Roma formalasıyla çıktığı ligde geleceğin en büyük futbolcularından biri olması beklenen ancak bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Dybala Galatasaray'ın son transfer çileği. Özellikle yer yerinden oynar dedikleri transfer olan Dybala yaşı henüz 29. Galatasaray bu transfer için 2 ihtimal üzerinden çalışıyor.

Roma kulübüyle sıkı bir pazarlığa girecek olan Galatasaray'ın hem Mourinho hem Roma ile ikili ilişkileri yüksek. Zaniola transferinde iki takım içinde beklenen bir anlaşma olmuş ve Zaniola Galatasaray forması giymiştir. Galatasaray benzer bir planla Dybala renklerine katıp Şampiyonlar Liginde büyük bir başarı bekliyor.

Galatasaray'ın yeni bombası Dybala ve Fred transferiyle 2023 2024 transfer sezonunu kapatacak gibi görünüyor.