Gece yarısı transferde son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Hem Galatasaray hem Fenerbahçe transferde durmuyor. Transfer gününün başından beri Zaha'yı kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe son hamlesini yaptı. Ancak Galatasaray'ın da Zaha için teklif yaptığı ortaya çıktı. Galatasaray teklifi artırınca fenerbahçe yeni bir yıldıza yöneldi.

Transferde hareketli gece!

febg

Cedric Bakambu'nun uçağı havada ve İstanbul'a Galatasaray'a gelirken, Fenerbahçe'nin istediği Ekambi ise uçakta ancak Suudi Arabistan'a mı İstanbul'a mı ineceği bilinmiyor. Hem Galatasaray hem Fenerbahçe transferde oldukça hızlı ve iyi giderken bir başka sürpriz de Zaha ve başka bir dünya yıldızında geldi!

Zaha için Fenerbahçe 7 milyon Euro son dedi!

zahas

Fenerbahçe başkanı ali Koç, Zaha transferi tatilde Bodrum'da yönetiyor. Zaha için 7 milyon Euro imza parasına kadar çıkan Fenerbahçe oyuncuya başka teklif attırmayacağını iletti. Zaha için Fenerbahçe'nin son teklifi 7 milyon Euro. Zaha karar verecekken Galatasaray'dan bir atak geldi!

Galatasaray Zaha'ya 8 milyon euro önerdi!

Daily Mail haberine göre, Galatasaray Wilfried Zaha için 8 milyon Euro önerdi. Oyuncuya imza attırmak için 8 milyon Euro gözden çıkartan Galatasaray'ın Wilfried Zaha transferinde öne geçtiği iddia edildi. Galatasaray yönetiminden sporundibi olarak henüz onaylatamadığımı hbaer Daily Mail'e göre gerçekleşmiş görünüyor. Galatasaray imza parası için Wilfried Zaha'ya 8 milyon Euro öderse kendisini Sarı kırmızılı kulübe imza atmaya hazır olduğu ifade edildi!

Fenerbahçe rota değiştirdi!

adama

Ali Koç şu an için Pendikspor başkanı Murat Özkaya ile birlikte Bodrum'da tatil yapıyor. Wilfried Zaha transferinde olanları duyan Ali Koç'un, "7 milyon Euro üzerine çıkmayın, o paraya bu yıldızı getirin" dediği yıldızın kim olduğu ortaya çıktı!

Adama Traore Fenerbahçe'nin yeni gündemi!

Son dakika Ali Koç rotayı Traore'ye çevirdi. 27 yaşındaki kanat oyuncusu Adama Traore için Fenerbahçe resmen devrede. 360 maçta 30 gol 58 asist yapan sağ kanat oyuncusu İspanya milli takımında da görev yapıyor. 

Bonservisi elinde olan Adama Traore, imza parası için 3 milyon Euro istiyor. Fenerbahçe şu an için yıldız isme 2 milyon euro önerdi. Oyuncu için orta yol bulunacağı ve 2.5 milyon Euro imza parasıyla Fenerbahçe'ye gelebileceği öğrenildi.