Albayrak'tan Omar'ın fotoğrafını paylaşanlara tepki!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, Omar Elabdellaoui'nin ambulansta olduğu sırada fotoğraflarının çekildiğini ve sosyal medyaya servis edildiğini belirtirken, bu olayın sonuna kadar takipçisi olacaklarını dile getirdi.

Albayrak'tan Omar'ın fotoğrafını paylaşanlara tepki!

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Omar Elabdellaoui'nin tedavi edildiği hastanenin önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

2020'nin son dakikalarında da yine talihsiz bir olay yaşadıklarını dile getiren Sarı Kırmızılı yönetici Albayrak şu ifadeleri kullandı;

"Hepimiz çok üzüldük. Ama bir şey söylemek istiyorum. Sitenin ambulansından bir kişi, Omar'ın başına gelen bu talihsiz kazayı sosyal medyada paylaşıyor. Ayıptır, günahtır. Bu insanın 3 tane çocuğu vardır, Galatasaray'ın 30 milyon taraftarı var. Dostları vardır, ailesi vardır. Nasıl bir vicdan bu? Ayıp değil mi, günah değil mi? Bunun sonuna kadar takipçisi olacağız. Hem kulüp olarak hem Omar'ın şahsı ve ailesi olarak. Bu kadar olamaz. Yazıktır. Biz olayı duyar duymaz, başta Fatih hocam olmak üzere ben ve tüm arkadaşlarımız buraya geldik. Tüm insanlar televizyonun başında merak ediyorlar. Sosyal medyaya bakıyoruz, fotoğraf servis ediliyor. Çok üzüldüm"

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER