Bafetimbi Gomis Fatih Terim'i Kızdırdı

Fatih Terim, 28 Haziran’da menajerinin sürekli olarak zam talebinde bulunduğu Bafetimbi Gomis ile özel bir görüşme yapmaya karar verdi.

Bafetimbi Gomis Fatih Terim'i Kızdırdı

Adı Çin kulüpleriyle anılan, menajerinin sürekli olarak zam talebinde bulunduğu ve her ihtimale karşın yerine golcü bakılan Süper Lig'de geride bıraktığımız sezonu gol kralı olarak tamamlayan Fransız forvet oyuncusu Bafetimbi Gomis, Fatih hocayı kızdırdı. Fatih Terim, 28 Haziran’da Fransız yıldızla özel bir görüşme yapmaya karar verdi.

Sarı-Kırmızılılarda, Bafetimbi Gomis krizinin çözümü için kollar sıvandı. Adı uzun süredir Çin kulüpleriyle anılan ve yıllık 7 milyon Euro’luk teklifleri değerlendirdiği iddia edilen 32 yaşındaki futbolcunun menajeri, Galatasaray'dan sürekli olarak zam talebinde bulunuyor. Sarı-Kırmızılı yönetim, teknik direktör Fatih Terim’in de talebiyle, her ihtimali göz önünde bulundurarak Bafetimbi Gomis’in yerine golcü arıyışlarını sürdürüyor. Ancak başarılı teknik adam Fatih Terim, öğrencisinin bu tavrına karşı oldukça kızgın.

Cevaba göre karar verecek

Tecrübeli çalıştırıcı, takımın 28 Haziran’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde toplanmasıyla birlikte, Gomis’i görüşme odasına çağıracak. Terim burada yıldız golcüye, çıkan haberlerden bilgisinin olup olmadığını soracak. Zam taleplerinin Gomis tarafından mı yoksa menaceri vasıtasıyla mı ortaya atıldığını öğrenmek isteyen Terim, alacağı cevaba göre bir anlamda öğrencisinin geleceğine karar verecek.

Kaynak Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER