Barcelona maçı öncesinde Torrent'ten açıklamalar!

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Barcelona maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Barcelona maçı öncesinde Torrent'ten açıklamalar!

Domenec Torrent'in açıklamaları şöyle:

"Xavi'nin Barcelona'sı çok iyi bir dönemde şu an. Bu bir sır değil, herkes biliyor. Yılın en iyi döneminde olabilirler belki de. Bazen iç sahada oynamak zor olabilir. 2-1 kazanıp, dış sahada 2-0 kaybederlerse zor olur. Turu geçeceğimize inanıyoruz. Herkes biliyor ki Barcelona'nın çok iyi bir ekibi var. Çok iyi durumdalar. Biz de bazen rotasyon yapıyoruz ama her zaman aynı seviyede olmuyor oyuncular. Barcelona stil olarak, tarz olarak çok iyi oyuncular transfer etti. Kaliteli oyuncular her zaman geliyor."

Bazı değişiklikler yapacağız. Konyaspor maçında da yapmıştık. Farklı bir rakibe karşı oynayacağız. Büyük bir rakip önündeyiz, gerektiği zaman da değişikliğimizi yapacağız. Kötü giden bir şeyler olursa müdahale edeceğiz." 

"Düşme hattından uzaklaşmış durumdayız. Galatasaray her zaman yukarıda olmaya alışmış bir takım. Daha fazla eziyet çekmemiz lazım. Oyunculardan çok memnunum, farklı profillere sahipler. Zor bir yıl geçiriyoruz. Oyuncuların kalitesiyle ilgili bir durum. Kendilerini biraz vermeleri gerekiyor. Taraftarları sevindirmek istiyoruz. 4 maçta tabii ki şanssızlıklar yaşadık. Galatasaray artık topa daha fazla sahip oluyor. Bu yolda devam etmemiz gerekiyor. Bu tabii ki hemen olmayacak. Oyuncular biraz daha kendilerini verdiklerinde bu işi çözeceğiz" 

"Xavi'yi Guardiola ile kıyaslayamam. Guardiola benim için dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri. Xavi harika işler yapıyor. Açık fikirleri var ve ne yapacağını çok iyi biliyor. Yeni transferler çok iyi isimler. Takımı geliştirdiler, iyi yoldalar."

KAYNAK: NTV SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER