Bruma'dan transfer açıklaması

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın Portekizli yıldız oyuncusu Armindo Bruma, önemli açıklamalarda bulundu.

Bruma'dan transfer açıklaması

Sarı-Kırmızılı yıldız Bruma, İspanya'nın Mundo Deportivo gazetesine özel bir röportaj verdi.

- Hızlı bir oyuncuyum! -

Kendisine sorulan 'Çok hızlısın, kontrolün çok zor. Ama bazı kişiler bitiriş pozisyonlarında iyi olmadığını söylüyor. Buna katılıyor musun?' sorusuna cevap veren Bruma, "Bence bu çok adil bir eleştiri değil. Hızlı bir oyuncu olduğum doğru. Ama daha iyi karar vermek için de bazen durmanız gerekir. Ben her zaman arkadaşlarıma yardım eden birisi oldum." ifadelerini kullandı.

- Başka kulüplerin ilgisini görmek benim için güzel! -

Bruma, kendisine yöneltilen Arsenal gibi büyük ekiplerin seni istediği söylentileri çıktı. Bu haberler gerçek mi ?" sorusuna, "Elbette dedikodular olacaktır. Böyle haberlerin çıkması beni rahatsız etmiyor. Aynı anda iki kulübü birden düşünmem. Başka kulüplerin ilgisini görmek benim için güzel. Ama şu anda Galatasaray’dayım ve buraya odaklandım." cevabını verdi.

- En büyük Galatasaray’dır! -

Sözleşmesinin yenileyip yenilemeyeceği sorusunun üzerine konuşan Portekizli yıldız, "Önceliğim ; verebileceğim en iyi performansı kulübüme verebilmek. Benim için şu anda en büyük Galatasaray’dır. Avrupa’nın başarılı futbolcularından bir olarak anılmak istiyorum. Bunu da başarabileceğime inanıyorum. Bakalım, neler olacağını göreceğiz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER