banner197

Depoyu Başkan Doldurdu!

Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, dün bir benzin istasyonunun açılışına katılırken, Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan'a Galatasaray bilekliği taktı, ardından pompayı eline alıp araçlara benzin koydu.

Depoyu Başkan Doldurdu!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek için hareketli günler devam ediyor. Şu sıralarda camiayı kenetlemek için ‘Tek Bilek Tek Yürek’ projesiyle uğraşan Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, dün de bir benzin istasyonunun açılışındaydı.

Etkinliğe Galatasaraylı yöneticilerle birlikte katılan Özbek’e, Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan da eşlik etti. Piyasaya yeni çıkan Galatasaray bilekliğini Demircan’a takan Özbek, ardından pompayı eline alıp istasyondaki araçlara benzin koydu. Çevredeki halk da etkinliğe yoğun ilgi gösterince ortaya neşeli bir tablo çıktı. Oteller zincirine sahip olan Özbek’i benzin pompalarken görenler, “Başkan turizmde olduğu kadar, akaryakıt işinde de başarılı olurmuş” diye yorum yapmaktan kendilerini alamadılar.

Başkandan başka alan çıkmadı!

Tanesi 10 Lira’ya satılan ‘Tek Bilek Tek Yürek’ sloganlı bilekliklerden ilk akşamda 10 bin adet satın alan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e, yönetim içinden beklediği destek gelmedi. Özbek’in dışında yöneticilerden hiçbirinin toplu alım işine girmediği öğrenildi. Galatasaray Başkanı bu projeyle, hem camiayı kenetlemek hem de ürün satışını artırarak kulübe kaynak yaratmayı hedefliyor.

GSStore’da forma krizi

Bir yandan bileklik üreterek satışları patlatmaya hazırlanan Galatasaray’da, diğer taraftan bilindik sorunlar devam ediyor. İstanbul’un merkezi yerlerindeki mağazalarda bile birçok formanın bedeni bulunamıyor. Konuyla ilgili çok sayıda şikayet var. Taraftarlar, ürün yelpazesinin genişlemesini ve bir an önce tüm yaş ve vücut tipine göre bedenlerin piyasaya sunulmasını istiyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER