Dursun Özbek'ten Fatih Terim, Arda Turan ve transfer açıklamaları!

Dursun Özbek, NTV Spor'a konuştu.

Dursun Özbek'ten Fatih Terim, Arda Turan ve transfer açıklamaları!

Feghouli ile ilgili ufak pürüz kalmıştı. Onların bu akşam çözüleceğini zannediyorum. Çözülürse de zannediyorum yarın gelir. Bu akşam inşallah çözülecek.

Arda Turan, Türkiye'nin gündeminde olan bir futbolcu. Galatasaray'ın bir futbolcusu. Barcelona'dan izin almadan görüşme yapmamız söz konusu değil. Ahmet Bulut ile ne zaman görüşşek Arda geliyor. Görüşme konusu Feghouli ile ilgili.

Transfer sezonu daha bir ay var. Eksikleri tamamlamamk için son derece niyetli. Bu sene çok iyi bir kadro kuruyoruz. En iyisini Galatasaray için seçeceğiz. Yakında bazı haberler verebilirim.

Sinan Gümüş için netlik yok. Kendisi gitmek istiyor ama netleşen bir şey yok.

Kulüpler Birliği

Türk futboluma hizmet için aday oldum. Kim başkan olursa olsun, herkesin arzusunun aynı olduğunu düşünüyorum. Göksel Gümüşdağ çok iyi yere getirdi. Hayırlı olmasını diliyorum.

Taraftarın takımı desteklemesini istiyorum. Yeni bir takım. Oyuncuların taraftara ihtiyacı var. Taraftarım da bunu yapacaktır. Pazartesi de inşallah Türk Telokom Stadyumu'nda bunu göreceğiz.

Fatih Terim çok iyi bir Galatasaraylı. Her zaman Galatasaray için zaten hazır olduğunu söylüyor. Antrenörümüz de Tudor. Galatasaray ihtiyaç duyarsa, geri çevirmeyecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER