Eşref Hamamcıoğlu adaylığını açıkladı!

Daha önce başkan adayı olacağını duyuran Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Kulübü başkanlığı için adaylığını sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile açıkladı.

Eşref Hamamcıoğlu adaylığını açıkladı!

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Sarı Kırmızılı kulüpte mayıs ayında yapılması beklenen seçimli olağan genel kurulda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesaplarından başkanlık kararını duyuran Hamamcıoğlu, Galatasaray camiasının ihtiyaç duyduğu iradeyi yerine getirmek için sorumluluk almaya hazır olduğunu ve başkanlığa adaylığını koyduğunu elirtti.

Her gün Galatasaray'ı yaşadığını belirten Hamamcıoğlu şu ifadeleri kullandı;

"Ben Galatasaraylıyım, genlerimde şikayet etmek yok. Bir Galatasaraylı olarak görev ve sorumluluklarım var. Böyle hisseden herkesle birlikte yürümeye hazırım." 

Sarı Kırmızılı camianın şu anda bir iradeye ihtiyacı olduğunu dile getiren Hamamcıoğlu, "Bu yüzden de bir adım öne çıkıyorum ve Galatasaray başkanlığı için adaylığımı koyuyorum. Galatasaray olarak artık özümüze dönüşümüz çok yakın. Tek ihtiyacımız, hatırlamamız gereken Galatasaray'a güven." şekilde konuştu.

Öte yandan açıklamasında başkan seçilmesi halinde neler yapacağını takipçileriyle paylaşan Eşref Hamamcıoğlu, "Galatasaray'a Güven" sloganıyla seçim kampanyasını başlattı.

Kaynak: NTV Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER