Fatih Terim emekli mi oluyor? İşte yanıtı...

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın 66 yaşındaki teknik direktörü Fatih Terim koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından, bu durum spor gündeminde büyük yankı uyandırdı. Sarı Kırmızılı teknik adam Terim'in tedavisine hastanede devam edilirken, taburcu olduktan sonra görevini bırakıp emekliliğe ayrılacağı öne sürülmüştü. Deneyimli teknik adam futbol hayatı konusunda flaş açıklamalar yaptı.

Fatih Terim emekli mi oluyor? İşte yanıtı...

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından spor gündemin büyük yankı uyandırmıştı.

66 yaşındaki Sarı Kırmızılı çalıştırıcı Terim'in tedavisine hastanede devam edilirken, taburcu olduktan sonra Galatasaray'da ki görevini bırakıp emekli olacağı öne sürülmüştü. Deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesinin olmadığı ifade edildi.

Sabah'ta yer alan habere göre; Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim hastanede dünyayı da etkisi altına alan Kovid-19 virüsü ile savaş veriyor… Spor dünyası deneyimli teknik adama destek yollarken, Terim de sosyal medyadan yaptığı açıklamada daha iyi olacağının mesajını vermişti. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti. 66 yaşındaki başarılı calıştırıcını böyle bir düşüncesi olmadığı öğrenildi.

Sarı Kırmızılı teknik direktör Fatih Terim'in hastalığını atlatmasınnın ardından iyileşir iyileşmez Florya'ya döneceği belirtildi. Bu durum Sarı Kırmızılı taraftarları da memnun etti.

Sarı Kırmızılı Yöneticiler, teknik ekip ve scout ekibi sürekli temas halinde bulunan tecrübeli teknik adam, FIFA'nın almayı düşündüğü maaş indirimi kararını da masaya yatırdı. Fatih Terim'in futbolun durduğu bu noktada önce kendi maaşından indirim yaparak oyuncularına örnek olacağı iddia edildi.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER