Fatih Terim'in ekibinde 2 ayrılık kapıda!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da geleceği belirsizliğini koruyan teknik direktör Fatih Terim'in yardımcı ekibinde iki antrenörün ayrılacağı iddia edildi.

Fatih Terim'in ekibinde 2 ayrılık kapıda!

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da idari ve teknik anlamda belirsizlik devam ederken deneyimli çalıştırıcı Fatih Terim'in geleceği de netlil kazanmadı.

Ancak tecrübeli teknik adamın uzun yıllardır birlikte çalıştığı iki yardımcısı için ayrılığın kapıda olduğu öne sürüldü.

Fanatik'te yer alan habere göre; 31 Mayıs itibarıyla sözleşmesi bitecek olan Levent Şahin ile Ümit Davala, Fatih Terim'in ekibinden ayrılıyor. İddiaya göre her iki antrenör de bireysel takım çalıştırmak istediği için ayrılık kararı aldığı ifade edildi.

Öte yandan iki antrenörün de uzun süredir birlikte mesai yaptıkları Fatih Terim'e teşekkür ederek veda ettikleri öne sürülüyor. 2018'den bu yana Galatasaray'da Fatih Terim ile çalışan Levent Şahin, A Milli Takım'da da Terim'in yardımcısıydı.

Ümit Davala ise Terim'in önceki döneminde de yardımcılığını yapıyordu. Sarı Kırmızılı ekipte üçüncü farklı antrenörlük dönemini geçiren Ümit Davala ilk döneminde Skibbe'nin yardımcısıydı.

Kaynak: NTV Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER