Flaş İddia ! Fatih Terim Galatasaray'a başkan oluyor

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray cephesinden gündemde bomba etkisi yaratan bir iddia öne sürüldü.. İddiaya göre Sarı Kırmızılı ekipte Fatih Terim başkan oluyor! Yapılacak olan seçimde başkanlık için aday olacak. Teknik direktör Fatih Terim, başkan Mustafa Cengiz'e rakip olacak.

Flaş İddia ! Fatih Terim Galatasaray'a başkan oluyor

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da seçim zamanı yaklaşıyor. Gündemde bomba etkisi yaratan bir iddia öne sürüldü.

İddiaya göre, Sarı Kırmızılı ekibin teknik direktörü Fatih Terim yapılacak olan seçimde şuanki başkan Mustafa Cengiz'e rakip olacak ve başkanlık adaylığını açıklayacak.

Takvim'in haberine göre, Fatih Terim'e yakın isimlerin tecrübeli teknik adama 'seçimde başkanlığa aday ol' şeklinde teklifte bulunduğu ve Sarı Kırmızılıların teknik adamı Terim'in de bu teklife olumsuz yanıt vermediği öne sürüldü.

Galatasaray'a başkanlık hayali olduğu iddia edilen Fatih Terim, Aslan'ın başkanı olması halinde 17 milyon dolarlık sıcak parayı kasa kolaylığı adına kullanılması için vereceği öğrenildi.

Teknik direktör Fatih Terim'e yakın isimlerin takımın şampiyonluk yarışında olumsuz etkilenmemesi adına erken seçimin mayıs sonunda yapılması için de çalıştığı ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.

Fatih Terim, Galatasaray başkanı olursa Sarı Kırmızılı ekibin başına teknik direktör olarak Okan Buruk'u getirmesi beklendiği de yine öne sürülen iddialar arasında.

Tecrübeli teknik adam Okan Buruk, futbolculuk döneminde Fatih Terim'le birlikte büyük başarılara imza atmıştı.

Kaynak: İnternet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER