Futboldan koptu

Sürekli olarak kilo alan ve sık sık izin isteyerek iyice futboldan kopan Sneijder, yönetimi çıldırttı.

Futboldan koptu
Ligde son 4 haftada alınan 3 yenilgi Galatasaray'ı karıştırırken tepkilerin odağında ise artık Wesley Sneijder var... Kasımpaşa maçı sonrasında teknik direktör Igor Tudor ile kavganın eşiğine gelen Hollandalı yıldızın saha içindeki durumunun yanı sıra saha dışındaki hayatı da yönetim ile iplerin kopmasına neden oldu...
Eşi Yolanthe Cabau ile birlikte İbıza'da bir gece kulübü açmaya hazırlanan Sneijder, futboldan da bir hayli koptu... Gece kulübünü tüm dünyanın önde gelen markalarından biri haline getirmek için çalışan Sneijder, sık sık seyahat ederken Londra'dan Michelin yıldızlı bir şef ile de anlaşmaya vardı.

AYRILIK KAPIDA
Sık sık izin isteyen ve sürekli seyahat eden oyuncunun kilo alması ve performansının düşmesi de sahada gözle görülür bir hal aldı. Performansı bir yana Sneijder ile yönetimin arasını açan asıl mesele de teknik direktörlerle arasındaki sıkıntılar. Hamza Hamzaoğlu ile başlayan ve Denizli ile devam eden sorunlar yumağı Igor Tudor ile iyice arttı.
Yönetim oyuncunun aklının artık futbolda olmadığını ve hocaları ile de sorun yaşaması nedeniyle sezon sonu yolları da ayırmak istiyor. Gelecek sezon yeniden yapılanma kararı alan yönetim sezon sonunda Hollandalı ile masaya oturup yolları da ayırmanın eşiğinde.

Haberler.com
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER