Galatasaray'a çifte yıldız

Sarı kırmızılılar için transferde sıcak saatler yaşanıyor.Teknik direktör Tudor, stopere iki takviye istedi.

Galatasaray'a çifte yıldız
Galatasaray yönetimi 2 isim için öneride bulunurken Hırvat çalıştırıcı, “Onlar bana yeter” dedi ve oyuncuların menajerleriyle görüşmeler başladı.
Yönetimden  6 mevkiye takviye talep eden Igor Tudor  sağ ve sol stoper bölgesinin önemini belirtip bu transferlerin öncelik kazandığını belirtti.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Sportif Direktör Cenk Ergün’e verdiği raporda, stopere 1 değil 2 oyuncu takviyesi gerektiğini belirten teknik adam, yönetimin önerdiği iki futbolcuya da onay verdi.

Galatasaray, dünyaca ünlü kulübün kapısını 1 değil 2 stoperi için birden çalıyor.2020 yılına kadar kontratı olan Denayer’i önümüzdeki sezon için kiralamak isteyen G.Saray’ın bu önerisine iki futbolcu da sıcak bakıyor.Bununla birlikteay, Galatasaray İngiliz Kulübü’nü transfere ikna etmek için  hazırlanıyor.2015-16 sezonunda kiraladığı Jason Denayer’i, stoper değil sağ bekte oynattığı için Galatasaray, Manchester City’den ihtar almıştı.
İngiliz kulübü, futbolcusunun yanlış mevkide oynatıldığını ifade edip G.Saray’ı ‘gelişimini engelliyorsunuz’ diye 26 Kasım 2015 tarihinde resmi mektupla uyarmıştı.

GALATASARAY'DAN MAN.CİTY'E Söz!

Sarı kırmızılılar, Denayer’in transferine sezon başında izin vermeyen İngiliz kulübünün kapısını, işte bu uyarıyı dikkate alarak çalacak ve garanti verecek.Manchester City ile yapılacak görüşmelerde “Denayer’i stoper olarak oynatacağız. Bu konuda bir endişeniz olmasın” diyecek olan sarı kırmızılılar, böylece soru işaretlerini ve en önemli transfer engelini yok etmeye çalışacak. 


KAYNAK:Fanatik
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2017, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER