banner197

Galatasaray'da 138 Üyeye Berat

Galatasaray'da divan kurulu üyeliğine hak kazanan 138 üyeye berat verildi.

Galatasaray'da 138 Üyeye Berat

Galatasaray Kulübü'nde olağanüstü divan kurulu toplantısı yapıldı.

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda, İrfan Aktar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda kulüp başkanı Dursun Özbek ve bazı yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Toplantıda İrfan Aktar'ın divan kurulunun kuruluşu, işlevi ve çalışma esasları hakkında yaptığı bilgilendirme konuşmasının ardından kulüp üyeliğinde 25 yılını doldurarak divan kurulu üyeliğine hak kazanan 138 üyeye divan kurulu beratı takdim edildi. Üyeler beratlarını Dursun Özbek, eski başkanlardan Duygun Yarsuvat ve İrfan Aktar'ın elinden aldı.

Olağanüstü toplantıda ayrıca, 2015 yılında uluslararası organizasyonlar ve Türkiye Şampiyonalarında başarılı olan kulüp sporcularına da divan başarı beratı verildi.


Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Dursun Özbek, "Bu tip organizasyonlar sporcularımızı teşvik ediyor. Onların başarılarını bütün camiaya duyurmuş oluyoruz. Elde etmiş oldukları başarılardan dolayı kendilerini tebrik ediyoruz. Ayrıca 25 yılını dolduran kulüp üyelerine beratlarını da verdik. Onlara da hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Özbek, gazetecilerin transfer çalışmalarıyla ilgili sorularını ise yanıtlamaktan kaçındı. Kaynak: TRT Spor

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2016, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER