banner197

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a yanıt geliyor

Spor Toto Süper Lig ekibi Galatasaray'ın Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne imza atacağı törende Sarı Kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz de konuşacak.

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a yanıt geliyor

Süper Lig ekibi Galatasaray'ın başkanı Mustafa Cengiz, Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlenecek basın toplantısında 14.00 ila 14.30 arası açıklamalarda bulunacak. Başkam Cengiz daha sonra, 15 dakika boyunca basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Sarı Kırımızı kulübün başkanı Mustafa Cengiz'in düzenlenecek olan basın toplantısında Fenerbahçe ile oynanacak derbi ve Sarı Lacivertli kulübün başkanı Ali Koç'un yaptığı açıklamalara yanıt vermesi bekleniyor.

Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Türk sporunda adı ilklerle birlikte anılan Galatasaray Spor Kulübü bir ilke daha imza atıyor.

Geçtiğimiz Kasım ayında Kadının Güçlenmesi Çalışma Grubu'nu oluşturan kulübümüz, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi olan Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni (UN Global Compact) imzalayarak Türkiye'de bu inisiyatife üye olan ilk spor kulübü olacak.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Global Compact Türkiye Genel Sekreteri Melda Çele'nin katılımıyla gerçekleşecek iş birliği anlaşması 20 Şubat 2020 Perşembe günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlenecek.

İmza törenini takip etmek isteyen basın mensuplarının 20 Şubat 2020 Perşembe günü saat 09.00'a kadar gsmedia@galatasaray.org adresine gerekli bilgileri göndererek akreditasyon işlemlerini tamamlamaları rica olunur.

Tarih:

20 Şubat Perşembe

Yer:

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu

Program:

14.00 Başkanımız Mustafa Cengiz'in açıklamaları
14.30 Global Compact Türkiye Genel Sekreteri Melda Çele'nin açıklamaları
14.45 Soru & Cevap
15.00 Forma takdimi ve fotoğraf"

Kaynak: İnternet Spor

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER