GALATASARAY'DA ROTA DİARRA!

Galatasaray, Delaney ve Johansen’in kulüplerinin fiyat artırması üzerine orta alan için Lassana Diarra’ya yöneldi. Cim Bom, Fransız yıldızı sözleşmesindeki ‘serbest kalır’ maddesini kullanarak kadrosuna bedavaya katmak istiyor.

GALATASARAY'DA ROTA DİARRA!

Sarı-Kırmızılılar, eksik yerlere takviye için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, yeri bir türlü doldurulamayan Felipe Melo’nun orta alandaki boşluğunu kapatmak için harekete geçti.

Bu bölge için düşünülen Kopenhag’dan Thomas Delaney ve Celtic’ten Stefan Johansen’in kulüplerinin sürekli fiyat artırması üzerine rotayı 31 yaşındaki Diarra’ya çeviren Cim Bom’un, oyuncunun menaceriyle temasa geçtiği bildirildi.


Marsilya ile 2019’a kadar sözleşmesi bulunan Diarra, kontratındaki özel madde gereği istemesi halinde ilk sezonunda bir başka kulübe bedelsiz olarak transfer olabiliyor.

Aslan’ın da bu maddeden yola çıkıp oyuncuyu ikna etmeye çalışacağı ve 1.8 milyon Euro olan senelik ücretini 2.5 milyon Euro’ya çıkartıp, kaynak olarak da Alex Telles’in transferinden gelen 6.5 milyon Euro’yu bu operasyonda kullanacağı öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2016, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER