Galatasaray'da Selçuk İnan basın mensupları ile bir araya geldi!

Galatasaray da yardımcı antrenör Selçuk İnan, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Galatasaray'da Selçuk İnan basın mensupları ile bir araya geldi!

Selçuk İnan'ın açıklamaları;

"Yusuf adına çok çok sevindim. Diğer oyuncu arkadaşlarımız da çok iyi işler çıkarıyorlar. Hatta bu hafta bizi temsil eden kulüplerimiz de çok başarılıydı. Hepsini tebrik ediyorum. Yusuf'a ayrı bir parantez açayım. Onu çok seviyorum. Çok beyfendi çok düzgün bir arkadaşım. Sakatlıktan sonra bu şekilde dönmüş olması ayrıca beni mutlu etti. Hepimiz onunla gurur duyuyoruz. Tabii diğer arkadaşlarımızla da öyle."

"Milli takıma yıllarca hizmet ettim. Başarılarına katkıda bulundum. Onlara başarılar diliyorum. Hepsini çok seviyorum. Çünkü hemen hemen hepsi benim eski takım arkadaşım. Çok iyi bir jenerasyona sahibiz. Bunun değerini bilelim, onları hep destekleyelim. Yanlarında olalım."

"Bu sene fazlasıyla maç oynayacağız. Performans iniş çıkışları mutlaka olacaktır. Ama biz bunun altından kalkmasını hep bildik. 2 maçtır kazanıyoruz. Takım olarak çok çalışıyoruz, yeni şeyler deniyoruz. Sakat arkadaşlarımız oluyor. Ama dediğim gibi uzun bir maraton. Bunun sonunda ipi göğüsleyecek taraf inşallah biz oluruz."

KAYNAK: TRT SPOR

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER