banner197

Galatasaray'da Stopere Son Aday: Aymen Abdennour

Galatasaray, geçen sezonu Marsilya’da kiralık olarak geçiren Valencia’lı futbolcu Aymen Abdennour’a kancayı taktı. Aslan, Tunuslu stoperi satın alma opsiyonuyla kiralamayı hedefliyor.

Galatasaray'da Stopere Son Aday: Aymen Abdennour

Yeni sezon öncesinde savunma hattını güçlendirmek için çalışmalara başlayan Sarı-Kırmızılılar, bu doğrultuda harekete geçmişti.

Hem transfer komitesinin belirlediği hem de menacerler aracılığıyla önerilip geçer not alan isimler üzerinde çalışmalarını sürdüren Galatasaray Yönetimi’nin son olarak gündemine Valencia’nın Tunuslu oyuncusu Aymen Abdennour’u aldığı ortaya çıktı.

Geçen sezonu Marsilya’da kiralık olarak geçiren, Fransız ekibiyle bir yıllık daha kontratı bulunmasına rağmen İspanya’ya dönüş kararı alan deneyimli oyuncunun, Valencia’nın yeni dörem planlarında yer almaması sonrasında ayrılık planı yaptığı bildirildi.

Kulübü, satmak istiyor Daha önce Beşiktaş’ın da gündeminde yer alan tecrübeli futbolcu için İspanya La Liga ekibi Valencia’dan maliyet raporu isteyen Cimbom, başarılı futbolcuyu ilk etapta satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor.


İspanya basınında yer alan haberlere göre Valencia’nın ise Abdennour’u satmaya daha sıcak baktığı kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER