Galatasaray Espor PES 20 takımı kurduğunu duyurdu

Galatasaray Espor beklenmeyen bir adım attı. FIFA 20 şubesi ile ulusal ve uluslararası birçok başarıda boy gösteren Galatasaray Espor, 12 Şubat Çarşamba günü yaptığı duyuru ile taraftarlarına yeni şubesini tanıttı. Takım tarafından yapılan açıklamaya göre PES 2020 şubesi kuruldu ve 2 oyuncuyu kadrosuna kattı.

Galatasaray Espor PES 20 takımı kurduğunu duyurdu

FIFA 20 şubesi ile ulusal ve uluslararası birçok başarıda boy gösteren Galatasaray Espor, 12 Şubat Çarşamba günü yaptığı açıklama ile taraftarlarına yeni şubesini tanıttı. Sarı Kırımızılı Espor Takımı tarafından yapılan açıklamaya göre PES 2020 şubesi kuruldu ve 2 oyuncu da takımın kadrosuna katıldı.

Sarı Kırmızılı Espor takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşıma göre yeni PES şubesinin ilk oyuncuları Mücahit Sevimli ve Emircan Yalman oldu. İki isimden biri olan Mücahit Sevimli, PES 20’de Türkiye şampiyonluğuna sahipken, bir diğer oyuncu Emircan Yalman ise Avrupa Top 16 listesinde yer alıyor.

Takımın resmi hesabından yapılan açıklamada; PES atılımını “Galatasaray Espor PES takımını oluşturarak, PES takımı açan ilk yerli espor kulüpleri arasında yer aldık.” ifadeleri ile kullanıldı.

Kaynak: Süper Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER